خانه » اخبار » بررسی پیشرفت اجرای طرح ملی مدارس ریحانه النبی(س) شعبه مشهد

بررسی پیشرفت اجرای طرح ملی مدارس ریحانه النبی(س) شعبه مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛مسئول امور بانوان ریحانه النبی(س) شعبه مشهد گفت : با توجه به آغاز شروع طرح ریحانه در ۳۶ مدرسه مشهد و اهمیت نحوه چگونگی اجرای این طرح تا کید کرد ومیزان یپشرفت اجرای طرح ملی مدارس در مشهد بررسی می شود.
وی همچنین افزود: با توجه شروع طرح که از ابتدای مهر ماه آغاز گرید لذا ازهفته آخر آبان ماه بازرسی مدارس آغاز گردیده و سعی بر آن شده است تا پایان طرح از تمامی مدارس بازدید شود.
منصوره صدقی با تاکید بر همکاری مدارس تحت پوشش طرح عفاف وحجاب وچگونگی عملکرد مربیان را بسیار فرصت مناسبی برای بررسی بیشتر مشکلات وراهکارهای پیشنهادی برای بهتر اجرا یی شدن طرح دانست .
صدقی با اشاره به بازدید از مدارس حداد تهرانی وشهید شیرودی ابراز خرسندی کردوگفت :نحوه پیشرفت واجرای طرح در این مدارس بسیار خوب ورضایت بخش بوده است .
وی در پایان خاطر نشان کرد :مدرسه شهید شیرودی با توجه به ایجاد بسترهای فرهنگی ایجادشده وبررسی عملکرد اجرایی مربیان فعال در مدرسه را بسیار رضایت بخش وتاثیرگذار دانست .

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.