خانه » اخبار » دومین جلسه آموزشی مربیان ریحانه النبی س، شعبه مشهد در محل دفتر شعبه برگزار شد.

دومین جلسه آموزشی مربیان ریحانه النبی س، شعبه مشهد در محل دفتر شعبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(سلام الله علیها):پنجشنبه ۹۸/۸/۲۳دومین جلسه آموزشی مربیان ریحانه النبی (س) شعبه مشهد در محل دفتر شعبه برگزار شد.
📌جلسه با قرائت قرآن و مداحی یکی از خواهران به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص )راس ساعت ۹:۳۰صبح شروع شد.
در ادامه مسوول امور بانوان شعبه سرکار خانم صدقی پس از تبریک عیدبزرگ ولادت حضرت محمد ص و امام جعفر صادق ع نکاتی را درباره ی چگونگی نحوه اجرای طرح در سال جاری، که متفاوت با سال های گذشته خواهد بودرا مطرح کردند و بر دقت و همکاری مربیان در هر چه بهتر و موثر تر بر گزار شدن طرح، با در نظر گرفتن آسیب های فرهنگی و اجتماعی که رو ز به روز بلاخص در شهر های بزرگ همچون مشهد فراگیرتر می شود تاکید نمودند.
پس از صحبت های سرکار خانم صدقی، خانم فارسی مسوول اجرای طرح در مدارس، ضمن تقدیر از اعلام همکاری مربیان در سال جاری، نکات مهم در اجرای طرح را جهت آشنایی مربیان جدید و یاد آوری سایر مربیان بیان کردند، که مهمترین آنها به شرح زیر میباشد.
✅توضیح کامل دفترچه عملکرد و نحوه دقیق اجرای طرح و تاکید بر اجرا شدن همه ی نکات محتوایی و گزارشی در دفترچه.
✅مستند سازی از فعالیت های مربی و دانش آموزان و گزارش دهی به موقع مربیان از فعالیت ها و آمارهای خواسته شده.
✅ثبت دقیق آمار حافظان و حامیان اولیه و نیز ثبت تغییرات این آمارها هر دو ماه یکبار در دفترچه.
✅دقت در حضور به موقع در مدرسه و رعایت ضوابط و قوانین حاکم بر فضای آموزشی و نهایت تعامل و همکاری با کادر مدرسه.
✅دقت و توجه بیشتر محتواها و جذاب سازی تابلو حجاب جهت استقبال و تاثیر گذاری بر روی سایر دانش آموزان خارج از طرح.
✅تهیه ی کلربوک همچون سال های گذشته جهت نوشتن طرح درس ها و گزارش مختصر از فعالیت مربی و دانش آموزان جهت توجیه اولیاء کادر مدرسه.
✅تعیین فرشته هدایت و فرشته اخلاق و اعضاء شورای حجاب از اولین جلسات شروع فعالیت.
و در آخر، لیست مدارس و مربیان مربوط به هر مدرسه و مشخصات روز و پایه ی مورد نظر هر مدرسه جهت آشنایی سایر مربیان قرائت شد.
📌در پایان جلسه سرکار خانم اسحاقی به نیابت از مسوول اتاق فکر، ضمن تاکید بر اجرای هماهنگ و بدون کم و کاست موارد طرح درس ها، لینک کانال محتواهای درسی را معرفی و نیز گروه اشتراک محتوا های آموزشی را کاملا تشریح کردند. و مربیان را در جریان مسوبات جلسه روز قبل اتاق فکر قرار دادند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.