خانه » اخبار » چهارمین جلسه اعضای اتاق فکر شعبه مشهد

چهارمین جلسه اعضای اتاق فکر شعبه مشهد

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(سلام الله علیها):چهارمین نشست اعضا اتاق فکر شعبه مشهد درتاریخ شنبه ۹۸/۹/۲ برگزارشد. اهم موضوعات مطرح شده به این شرح می باشد:
در این جلسه که با حضور اعضاء ثابت اتاق فکر و مسوول امور بانوان ومسوول مدارس شعبه تشکیل شد پس از تلاوت قرآن، مسوول محترم اتاق فکر سرکار خانم حسنی ضمن ارائه ی طرح درسهای ارسال شده از شعبه مرکزی و بیان مناسبت های پیش رو در این ماه، تاکید نمودند که در کنار اجرای طرح درس ها، یوم الله و مناسبت های مذهبی در هر ماه نیز مد نظر قرار گیرد.
سپس بررسی بسته های طرح درس ارسال شده از شعبه مرکزی ونظرسنجی از اعضا پیرامون محتوای این بسته ها انجام شد.
در ادامه جهت ایجاد نظم بیشتر وارتباط موثرتر بین مربیان هر پایه، و نیز تشکیل گروه برای هر پایه، طرح تقسیم کار بین اعضا اتاق فکر به شکلی که هر عضو مدیریت یک مقطع را متقبل شود صورت گرفت ودر ادامه چند بازی، معماو جدول برای رفع کسالت دانش آموزان در کنار طرح درس ها مورد بررسی قرار گرفت و چند مطالب مرتبط با محتوای طرح درس ها جهت تهیه پاور و کلیپ در اختیار مسوول اتاق فکر قرار گرفت.

✅در این جلسه همچنین دو پیشنهاد از سوی اعضاء، مورد بررسی قرار گرفت؛ ابتدا بازبینی و تغییراتی در فرم بازرسی از مدارس و نیز افزودن جدول امتیاز و فرم جوایز محوله به هر مربی در پایان دفتر چه عملکرد مربیان.
در پایان جلسه تاریخ جلسه بعد تعیین و مقرر شد به علت اهمیت پیگیری موضوعات مطرح شده در این جلسه، نشست بعدی در هفته آینده باشد تا تکالیف محوله به اعضاء سریعتر به جمع بندی مفید و دقیق برسد.
جلسه با درود و صلوات بر خاندان پیامبر اکرم (ص) پایان پذیرفت.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.