خانه » اخبار » آخرین جلسه اعضای شورای ریحانه النبی (شعبه مشهد)

آخرین جلسه اعضای شورای ریحانه النبی (شعبه مشهد)

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(سلام الله علیها): اعضای شورای ریحانه النبی _شعبه مشهد _در تاریخ۱۳۹۹/۳/۲۴آخرین جلسه خود در سال تحصیلی جاری را با حضور جناب آقای ابراهیم پور مدیر مرکز برگزار کردند.
در این جلسه که رأس ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز شد، دبیر محترم اجرای طرح (جناب آقای حسن زاده) ،مسئول امور بانوان (سرکار خانم صدقی)، جناب آقای عبدلی (مسئول امور مالی) و خانم فارسی مسئول مدارس حضور داشتند، هر یک از اعضاء شورا گزارش عملکرد خود در سال جاری را خدمت جناب آقای ابراهیم پور ارائه دادند و ایشان هم توضیحات کامل و مفصلی درباره هر یک از موضوعات مطرح شده ارائه کردند .
در پایان جلسه رویکرد طرح در سال تحصیلی آینده تبیین شد و اعضا پس از تسلیم نظرات و پیشنهادات خود با در نظر گرفتن احتمال امتداد بحران ویروس کرونا در سال آینده بیان کردند و ضمن بررسی این پیشنهادات ، تصمیم‌گیری درباره چگونگی اجرای طرح در سال آینده به جلسه بعد موکول شد.
این جلسه در ساعت ۱۱با ذکر صلوات به پایان رسید.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.