خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » هم اندیشی در مورد کنش دختران و زنان جامعه نسبت به حجاب و تاثیرات ابزارهای تبلیغاتی در این مورد با حضور شورای عالی زنان استان
هم اندیشی در مورد کنش دختران و زنان جامعه نسبت به حجاب

هم اندیشی در مورد کنش دختران و زنان جامعه نسبت به حجاب و تاثیرات ابزارهای تبلیغاتی در این مورد با حضور شورای عالی زنان استان

۱۳۸۱۶۶۷۲۵۶

جلسه هم اندیشی در خصوص رفتار دختران و زنان جامعه نسبت به حجاب، با حضور بانوان مسئول در عرصه فرهنگی در سپاه شهدای آذربایجان غربی برگزار گردید.

مسئول امور بانوان شعبه ارومیه در این جلسه با بررسی ریشه اصلی رویکرد زنان و دختران بویژه گروههای سنی نوجوان و جوان، به بدحجابی و تاثیرات ابزارهای تبلیغاتی ازجمله ماهواره در این خصوص بیان داشت: عاملین و برنامه ریزان فرهنگی استکباری به منظور مقابله با انقلاب اسلامی، به سمت تغییر ارزشهای فرهنگی تغییر جهت داده اند، تا با ارائه مدها و پوشش های نامتعارف و معارض با مبانی ارزشی، انقلابی و اسلامی به استحاله فرهنگی نسل جوان در ایران اسلامی اقدام نمایند.

خصوصیات زنان و دختران، خصوصاً نسل جوان، آنها که تمایل به تنوع طلبی و تجدد دارند، از یک طرف و ضعف مبانی فکری و کار تربیتی جدی از سوی مسئولین ونهادهای متولی از طرف دیگر، این گروه را آسیب پذیر ساخته است.

ایشان افزودند: برای حل این معضلات نخست بایستی به تقویت باورها واعتقادات دینی همت گمارد، چرا که تنها با چنگ زدن به قانون موفقیتی حاصل نخواهد شد. و در این زمینه از ظرفیت های حوزه های علمیه خواهران به عنوان سپاه عظیم فرهنگی در مقابل تهاجمات فرهنگی بهره جست.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...