خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » آغاز طرح تابستانی «خوش‌‌حجابی» و «نسیم ‌عفاف» در ارومیه
آغاز طرح تابستانی «خوش‌‌حجابی» و «نسیم ‌عفاف» در ارومیه

آغاز طرح تابستانی «خوش‌‌حجابی» و «نسیم ‌عفاف» در ارومیه

default_news_pic

سرپرست امور بانوان ریحانهالنبی ارومیه گفت: از اول تیر ماه سال جاری کلاس‌های تابستانی خوش‌حجابی و نسیم عفاف در ارومیه آغاز می‌شود.

ژیلا شهبازپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: از اول تیر ماه جاری کلاس‌های تابستانی خوش‌حجابی و نسیم عفاف در ارومیه آغاز می‌شود.

وی به طرح ملی خوش‌حجابی اشاره کرد و افزود: این طرح دومین طرح کاربردی مرکز ریحانه‌النبی بوده که با هدف تثبیت حجاب دختران هفت تا ۱۴ ساله طراحی شده است.

شهبازپور در ارتباط با طرح خوش‌حجابی تصریح کرد: در این طرح دختران هفت تا ۱۴ ساله محجب به حجاب برتر، توسط نیروهای نامحسوس مرکز در سطح شهر شناسایی شده‌اند که پس از مراجعه به دفتر مرکز ریحانه‌النبی در ارومیه و تشکیل پرونده، تا پایان بازه سنی مربوطه، به عنوان عضو طرح خوش حجابی در برنامه‌های مختلف این مرکز شرکت می‌کنند.

وی در ادامه به طرح ملی نسیم عفاف اشاره کرد و افزود: طرح ملی نسیم عفاف ادامه طرح ملی خوش‌حجابی است که دختران اعضای خوش‌حجابی با ورود به سن ۱۵ سالگی وارد طرح ملی نسیم عفاف می‌شوند.

شهبازپور خاطرنشان کرد: در طرح ملی نسیم عفاف، ادامه آموزش‌های طرح خوش‌حجابی در کنار آموزش‌های تکمیلی مربوطه به اعضا ارائه می‌شود.
وی از آمادگی کامل مرکز و هماهنگی‌های صورت گرفته برای آغاز برنامه‌های تابستانی خوش‌حجابی و نسیم عفاف خبر داد و افزود: هماهنگی‌های لازم با مسئولان گروه‌های مختلف طرح، اعضا و نیز مساجد مشمول طرح صورت گرفته است، به طوری که از ابتدای تیر ماه سال جاری کلاس‌های تابستانی طرح خوش‌حجابی و نسیم عفاف در ارومیه آغاز می‌شود.

شهبازپور خاطرنشان کرد: این طرح با برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع هفتگی در سه ماهه تابستان، توسط طلاب جامعه‌الزهرای قم و تعدادی از طلاب شهر ارومیه به اعضای خوش‌حجاب و نسیم عفاف ریحانه‌النبی ارومیه ارائه می‌شود.

سرپرست امور بانوان ریحانه‌النبی ارومیه به اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در سه ماهه تابستان اشاره کرد و افزود: حضور دختران دانش‌آموز در این کلاس‌ها علاوه بر پرکردن اوقات فراغت آنها، آثار تربیتی ویژه‌ای نیز برای آنان به دنبال دارد که استقبال خانواده‌ها از این طرح‌ها به خوبی گویای این امر است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.