خانه » شعب » اردوی آموزشی – تربیتی دختران خوش حجاب قم
اردوی آموزشی – تربیتی دختران خوش حجاب قم

اردوی آموزشی – تربیتی دختران خوش حجاب قم

۱۳۷۲۷۵۱۲۱۶

به منظور آشنایی دختران خوش حجاب با یکدیگر و همچنین اجرای برنامه های آموزشی تربیتی اولین اردوی دختران اعضای طرح ملی خوش حجابی قم برگزار شد.

حجت الاسلام علی اسماعیلی، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی در قم اعلام داشت: دراین اردوی یک روزه که با حضور دختران طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف قم در اردوگاه ملاصدرا شهر کهک برگزار شد علاوه بر برنامه های تفریحی، برنامه های آموزشی تربیتی مناسبی با توجه به اقتضای سنی دختران خوش حجاب در نظر گرفته شده بود که سبب شد فضای بسیار صمیمی و فرهنگی خوبی بین مسئولین و دختران فراهم شود.

ایشان در ادامه افزود: در این اردو علاوه بر برنامه های مذکور گروه بندی دختران خوش حجاب در ۱۴ گروه و با توجه به منطقه مسکونی آنها صورت گرفت تا با معرفی مسئولان گروه و با محوریت مساجد برنامه های آموزشی و فرهنگی تعریف شده در این طرح ادامه، داشته باشد.

حجت الاسلام اسماعیلی گفت: در این اردوی یک روزه یک ساعت برنامه آموزشی توسط استاد ملایی مدیر مرکز رشد علوم انسانی و عضو محترم شورای شهر قم برگزار شد که با استقبال دختران روبرو شد.
ایشان در پایان سخنان خود گفت: در طرح ملی خوش حجابی که علاوه بر قم در شهرهای ساری ارومیه مشهد کاشان برگزار می شود علاوه بر برنامه های تفریحی فرهنگی تربیتی یک سری خدمات شهری ارائه می شود که دختران خوش حجاب و خانواده های آنان می توانند از آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که ۴۰۰ دختر ۷الی ۱۴ سال شهر قم عضو طرح خوش حجابی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) هستند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...