خانه » شعب » عضویت دختران خوش حجاب و نسیم عفاف ساری در کتابخانه های استان
عضویت دختران خوش حجاب و نسیم عفاف ساری در کتابخانه های استان

عضویت دختران خوش حجاب و نسیم عفاف ساری در کتابخانه های استان

۱۳۶۸۰۰۷۱۹۰

در پی رایزنی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام ساری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان در جهت افزایش خدمات شهری این مرکز و عضویت رایگان اعضای طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در کتابخانه های شهر، جلسه ای با حضور مسئول امور بانوان شعبه ساری و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

این جلسه صبح امروز در دفتر مدیر کل کتابخانه های عمومی استان با حضور خانم موسوی مسئول امور بانوان شعبه ساری و جناب آقای امام زاده مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار گردید.

در این دیدار ابتدا مسئول امور بانوان به ارائه گزارشی از فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام پرداخت و اهداف والای این مرکز را بیان نمود .

۱۲
موسوی به اجرای طرح های ملی حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام اشاره کرد و در رابطه با اجرای برنامه های خوش حجابی و نسیم عفاف گفت: این مرکز بالغ بر ۳۰۰ دختر محجب به حجاب برتر را تحت پوشش برنامه های آموزشی و فرهنگی خود قرار داده است. وی در ادامه به افزایش خدمات شهری جهت ارتقاء سطح آموزشی و فرهنگی دختران محجبه اشاره نمود و گفت: عضویت رایگان دختران خوش حجاب و نسیم عفاف ساری در کتابخانه های عمومی استان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق دختران مزین به حجاب برتر و هم چنین دسترسی و استفاده آسان آنان از کتابخانه های شهر می گردد.

موسوی با انتقاد از عدم حمایت مسئولین و سایر ارگان های استان در اجرای طرح های حجاب ریحانه النبی علیها السلام تصریح کرد: اجرای چنین طرح های فرهنگی در سطح جامعه نیازمند حمایت مالی و معنوی همه مسئولین و دستگاه های استانی و شهرستانی است که متاسفانه مورد بی مهری و چشم پوشی قرار گرفته است.

در ادامه امام زاده ضمن مثبت و ارزشمند دانستن چنین فعالیت هایی در جامعه از کم کاری مسئولین نسبت به انجام وظیفه دینی و ملی ایشان در فعالیت های فرهنگی مربوط به حجاب ابراز تاسف نموده و بر اهمیت فعالیت کاربردی در زمینه عفاف و حجاب در سطح استان تاکید نمود.
۱۳

در پایان امام زاده با ذکر این نکته که فعالیت این مجموعه کار بسیار ارزشمند و مقدسی است، از مسئولین و مجریان این طرح تشکر کرده و قول حداکثر همکاری و مساعدت را در زمینه عضویت و دسترسی و استفاده آسان دختران خوش حجاب و نسیم عفاف را از مقالات، کتب، نمایه ها و مجلات کتابخانه های سطح استان را داد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.