خانه » شعب » چهارمین راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار شد
گزارش تصویری راهپیمایی دختران حافظ حجاب ساری

چهارمین راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار شد

۱۳۶۶۰۱۸۹۲۵

در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام راهپیمایی بزرگ عفاف و حجاب با حضور بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز حافظ حجاب و دختران خوش حجاب ساروی برگزار گردید.

حجت الاسلام آقای باقرزاده دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی علیهااسلام ساری گفت: این راهپیمایی در جهت حمایت از خط ولایت فقیه و حمایت از آرمانهای والای فاطمی و هم چنین نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی برگزار گردید.

وی خاطر نشان کرد: پیرو هماهنگی های بعمل آمده از سوی مسئولان این مرکز با مسئولین استانی و شهرداری شهرستان ساری این راهپیمایی با حضور با شکوه بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز تحت پوشش این طرح از ساعت ۹:۳۰ امروز از میدان ساعت تا میدان امام حسین علیه اسلام برگزار گردید.

در پایان مراسم؛ قطعنامه ای در جهت حمایت از اهداف و آرمان های این مرکز و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب توسط یکی از دانش آموزان حافظ حجاب قرائت گردید، سپس دانش آموزان با سردادن شعارهای الله اکبر ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مفاد این قطعنامه را تایید و حمایت خود را اعلام نمودند.

ایشان در ادامه از همکاری مراکزی که در این راهپیمایی مساعدت لازم را انجام دادند تشکر کردند.

باقرزاده در پایان اذعان نمود: با توجه به اینکه؛ این سومین سالی است که مرکز حجاب ساری در حال فعالیت می باشد، اما تاکنون حمایت جدی ای توسط مسئولین استانی و شهرستانی از این طرح صورت نگرفته است.

ایشان تصریح کرد: برای استمرار این طرح در شهرستان ساری نیاز به حضور و حمایت جدی و همه جانبه و بی شائبه نماینده ولی فقیه در استان و همه مسئولین و ارگان ها می با شد؛ تا در سایه عنایات حضرت بقیه الله ارواحنافداه و حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام گامی موثر جهت پیشبرد و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب برداریم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...