خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار مسئول امور بانوان و مسئول خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه ارومیه با معاونت فرهنگی شهرداری ارومیه

دیدار مسئول امور بانوان و مسئول خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه ارومیه با معاونت فرهنگی شهرداری ارومیه

default_news_pic

این دیدار با حضورمسئول امور بانوان و مسئول خوش حجابی و نسیم عفاف شعبه ارومیه، در دفتر سرکار خانم بلند رفتار معاونت محترم فرهنگی شهرداری ارومیه صورت گرفت. در ابتدا مسئول امور بانوان شعبه ارومیه به توضیحاتی پیرامون طرح های ریحانه النبی وفعالیت های انجام شده در سطح شهر ارومیه پرداختند و سپس هر دو طرف با تاکید بر تعامل با طرف دیگر خواستار همکاری های بیشتر در زمینه عفاف و حجاب در شهر ارومیه شدند.

سرکار خانم بلند رفتار معاونت محترم فرهنگی شهرداری و دبیر عفاف و حجاب شهرداری ارومیه اعلام نمودند که آماده هرگونه همکاری فرهنگی با موسسه ریحانه النبی علیهاالسلام می باشند . ایشان همچنین قول مساعدت در زمینه های خدمات شهری ،اجرای اردوهای یک روزه در سطح شهر برای بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی و موزه و برپایی نمایشگاه با همکاری موسسه ریحانه النبی ( س )رادادندو اضافه نمودند در این زمینه آماده هر گونه همکاری می باشند .ایشان همچنین قول بر پایی نمایشگاهی جامع با موضوع عفاف و حجاب را بعد از دهه فجر امسال در شهر ارومیه، را نیز دادند.

در پایان جلسه مسئول امور بانوان شعبه ارومیه با ارائه پیشنهادات خود برای برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب ، اینگونه فعالیتهای فرهنگی مفید برای جوانان ونوجوانان وحتی خانواده های ایشان را نیاز ضروری شهر خوانده و از سرکار خانم بلندرفتاربه خاطر حسن توجه شان قدردانی و تشکر نمودند .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه آموزشی بویین زهرا

کارگاه آموزشی

به همت ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بوئین زهرا، کارگاه آموزش تخصصی عفاف و حجاب توسط‌ مرکز‌ حجاب ریحانه النبی برگزار شد...