خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری اردوی علمی آموزشی حجاب با حضور ۴۰۰ دختر خوش حجاب در ارومیه
برگزاری اردوی علمی آموزشی حجاب با حضور ۴۰۰ دختر خوش حجاب در ارومیه
برگزاری اردوی علمی آموزشی حجاب با حضور ۴۰۰ دختر خوش حجاب در ارومیه

برگزاری اردوی علمی آموزشی حجاب با حضور ۴۰۰ دختر خوش حجاب در ارومیه

۱۳۴۲۰۹۹۴۰۹

خبرگزاری پانا: دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه گفت: اردوی دو روزه علمی آموزشی حجاب در قالب طرح “دختران خوش حجاب “و “نسیم عفاف” به همت مرکز حجاب ریحانه النبی در ارومیه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام میر یحیی میرفتحی زاده اظهار داشت: این اردوی علمی آموزشی از مورخه ۲۶ تیر ماه ۹۱ در محل اردوگاه معلم ارومیه آغاز و تا پایان روز ۲۷ تیر ماه ۹۱ ادامه خواهد داشت.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه افزود: این اردو با حضور ۴۰۰ دختر خوش حجاب برگزار خواهد شد.

وی گفت: این اردو در راستای فعالیت های بنیادی و ریشه ای و بر اساس تقویم اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار خواهد شد و در این اردو حجاب و مسائل پیرامون آن با توجه به گروه های سنی که متشکل از دانش آموزان راهنمایی، دبیرستان و دانشجویان می باشند و آسیب هایی که این گروه ها را تهدید می کند بررسی و تحلیل خواهد شد.

وی آموزش های علمی حجاب و جلوگیری از آسیب های پیش روی دختران نوجوان و جوان را یکی دیگر از برنامه های این همایش مطرح کرد و اظهار داشت این چنین همایش ها بهترین مکان برای انتقال مفاهیم علمی و بهترین مکان برای همفکری و شناخت آسیب های اجتماعی است.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه تصریح کرد: در این اردو ضمن بهره بردن از سخنرانان و اساتید برجسته حوزه های علمیه قم و ارومیه، تبلیغ چهره به چهره به همراه برنامه های هنری و اجرای مسابقات مرتبط با حجاب در دستور کار مسئولان اجرایی این مرکز می باشد.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه های این مرکز در روز پایانی اردو حضور مدیر این موسسه در یک برنامه زنده تلوزیونی که از شبکه استانی آذربایجان غربی پخش خواهد شد، جهت تشریح اهداف این اردوها می باشد.

میرفتحی زاده در ادامه افزود: این همایش با هزینه مرکز حجاب ریحانه النبی و با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان برگزار خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود ضمن انتقاد از مسئولین فرهنگی به دلیل عدم حمایت از فعالیت های فرهنگی در این زمینه، خواهان کمک خیرین و علمای منطقه شد تا بتوان در این جهاد فرهنگی با قدرت و سرعت بیشتری عمل کرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.