خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار دبیر اجرایی مرکز حجاب ارومیه با مسئولان استان آذربایجان غربی

دیدار دبیر اجرایی مرکز حجاب ارومیه با مسئولان استان آذربایجان غربی

default_news_pic

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه طی جلسات جداگانه ای با مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان غربی، مدیر کل ورزش و جوانان این استان، فرماندار، معاون برنامه و بودجه استانداری و معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش ارومیه دیدار کرد.

میر فتحی زاده طی دو روز گذشته جلسات جداگانه ای با مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان غربی، مدیر کل ورزش و جوانان این استان، فرماندار، معاون برنامه و بودجه استانداری و معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش ارومیه برگزار نموده و گزارشی از فعالیتهای اجرا شده و برنامه ها و طرح های آتی مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام را برای این استان بیان نمود.

مهندس شکری نیا، مدیر کل صدا و سیمای استان آذربایجان غربی ضمن تقدیر از فعالیتهای خستگی ناپذیر مجموعه ریحانه النبی، خواستار استمرار و ادامه طرح ها در ارومیه شدند. ایشان جهت ترویج حجاب و عفاف، قول مساعد دادند تا اطلاع رسانی و پوشش برنامه های ریحانه النبی، برنامه های کودک و نوجوان، حضور در میزگردهای حجاب و عفاف و فضای رادیو در اختیار مرکز ریحانه النبی قرار گیرد.

دکتر شریف نژاد، فرماندار ارومیه نیز ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای این مرکز، ریحانه النبی علیها السلام را از طرح های موفق دانسته و بیان داشتند که طبق رهنمودهای رهبری، اینگونه کارها می بایست مورد حمایت قرار گیرد و ضمن اعلام حمایت، خواستار ایجاد نمایندگی مرکز حجاب ریحانه النبی در فرمانداری شدند تا روند همکاری ها گسترش یافته و سهولت یابد.

ملااحمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، ضمن قدردانی از عملکرد مثبت طرح ریحانه النبی، قول همکاری در زمینه های اردویی علمی – فرهنگی در ماه جاری و واگذاری فضاهای فرهنگی خبر داده و بیان داشتند از ماموریت های اداره کل ورزش و جوانان همکاری در برنامه های آتی مرکز حجاب و حمایت از طرح های ریحانه النبی علیها السلام می باشد.

آقای دیزج نژاد، معاون برنامه و بودجه استانداری نیز نسبت به تامین اعتبارات و پشتیبانی مالی مرکز حجاب ریحانه النبی اعلام آمادگی کردند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.