خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » ششمین جلسه مربیان شعبه ارومیه برگزار شد
ششمین جلسه مربیان شعبه ارومیه
ششمین جلسه مربیان شعبه ارومیه

ششمین جلسه مربیان شعبه ارومیه برگزار شد

۱۴۲۵۷۲۲۳۱۱

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، ژیلا شهبازپور، مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی گفت: این جلسه پنج شنبه صبح با حضور مربیان طرح ریحانه النبی و عرض تسلیت ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) آغاز گردید و از حرکت جهادی و زحمات مربیان شعبه ارومیه تشکر و قدردانی صورت گرفت.

ایشان اظهار داشت:‌در ابتدای این جلسه، گزارش عملکرد دو ماهه مربیان مدارس جمع آوری شد و نظرات و مشکلات ایشان در رابطه با اجرای طرح در مدارس، مورد بررسی قرار گرفت و در مواردی راه حل هایی ارائه گردید.

وی افزود: در ادامه مربیان به تبادل نظر در رابطه با طرحهای اجرائی در مدارس، اهدای جوایز، چگونگی برگزاری مسابقات و … پرداخته و سپس تقویم اجرائی اسفندماه تقدیم ایشان گردید و بخشی از موارد اجرایی آن توضیح و تبیین شد.

مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی تصریح کرد: از مربیان خواسته شد که تقویم های اجرائی تحویلی در هر ماه را مبنای فعالیت های خود قرار دهند و آن را دقیق مورد مطالعه قرار داده و سپس اجرا نمایند تا مشکلی در پیشبرد طرح ها نداشته باشند.

شهبازپور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در مورد اجرای مسابقات بخصوص مسابقه طناب کشی که از برنامه های اجرائی اسفندماه می باشد نیز تاکید شد با دقت و نظارت و احتیاط کامل صورت گیرد تا مشکلی برای دانش آموزان بوجود نیاید.

وی اظهار داشت: در این جلسه، تئاتر و سرود مربوط به جشن پایان سال مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت و از مربیان خواسته شد قبل از فرا رسیدن سال جدید نسبت به گزینش افراد مورد نیاز اقدام شود و کلاس های تمرین برگزار گردد.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: در انتهای این جلسه مربیان به همفکری و تبادل نظر پیرامون طرح و مشکلات و سوالات مطروحه پرداختندکه با پاسخگویی به آنها، مرتفع گردید.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.