خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » قدردانی از مربیان حجاب ارومیه
قدردانی از مربیان حجاب ارومیه
قدردانی از مربیان حجاب ارومیه

قدردانی از مربیان حجاب ارومیه

۱۳۳۸۰۳۱۴۴۳

طی جلسه ای از تمامی مربیان جهادگر و پرتلاش طرح ملی مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) ارومیه تقدیر به عمل آمد.

حجه الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی ارومیه نیز اینچنین مراتب تقدیر و تشکر خود را به این مربیان اعلام داشتند:

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است. بخصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت کرده که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد.

اوراق زرین تاریخ تربیت، سیمای درخشان مربیان نام آوری چون ابراهیم، موسی، عیسی و محمد (ص)،علی (ع) و فاطمه (س) و زینب (س) را بر خود نقش ابدی زده است. آنان که با پیکار مقدس خویش حماسه های شکوهمند و جاوید در سازندگی انسان متعهد به وجود آوردند و با تزکیه و تعلم، کاخ بلند پایه علم و فضیلت را بنا نهاده و پرچم توحید را برافراشتند، و امروز شما عزیز گرامی ادامه ی این نهضت عظیم را بر عهده گرفته ای. این تویی که با دستان پر عطوفتت گلهای علم و ایمان را در گلستان وجود می پرورانی و شهد شیرین دانش را به کام تشنگان می ریزی. پس تو را به وسعت نامت سپاس می گویم. همان نامی که چند حرف بیشتر ندارد، اما کشیدن هر حرف و صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد.

با اتمام برنامه های اجرایی طرح ملی مدارس در سال تحصیلی ۹۱-۹۰، مرکز حجاب ریحانه النبی علیها سلام فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت، با تقدیم تندیس حجاب، از محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما، مربیان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه، که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم(ص) روشن و فروزان نگاه داشته اید و با اخلاق، شجاعت و آینده نگری، با حضور مقتدرانه ی علمی و معنوی خود همواره مبین و مبلغ تفکر علمی و اخلاق عملی حجاب بوده اید، تقدیر و تشکر بعمل آوریم.

از خداوند عالم وعزیز آرزو داریم در کسوت شریفتان با کلام نافذ و عزم راسخ و با روشنگری هایتان جهت آینده سازان این مرز و بوم، همواره پایدار باشید و با سرافرازی به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و رستگاری اخروی نائل شوید.

و من الله التوفیق
میرفتحی زاده

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.