خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » حمایت از مؤلفان حوزه حجاب
برگزاری مسابقه تیرماه، طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
برگزاری مسابقه تیرماه، طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

حمایت از مؤلفان حوزه حجاب

default_news_pic

دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه گفت: مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی در فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی از مؤلفان حوزه عفاف و حجاب حمایت می‌کند

حجت‌الاسلام و المسلمین میریحیی میرفتحی‌زاده در ارومیه اظهار داشت: تحقیقات و پژوهش یکی از محورهای فعالیت مرکز ریحانه‌النبی است و در این زمینه نیازمند همکاری پژوهشگران هستیم.

وی افزود: سیاسی شدن حجاب و عفاف یکی از موانع گسترش آن در کشور است و نباید این مسئله به عرصه سیاست کشیده شود.

این مسئول فعالیت‌های مداوم را برای به ثمر رسیدن طرح خوش‌حجابی در میان دانش‌آموزان اساسی دانست و اضافه کرد: دشمنان نمی‌خواهند این گونه طرح‌های بنیادی در کشور انجام شود.

وی در ادامه به راهپیمایی‌ حجاب برتر ارومیه و تحلیل رسانه‌های خارجی اشاره کرد و گفت: مسئولان باید به طور جدی در برابر خرابکاری دشمنان ایستادگی کنند و مانع از شیطنت‌ و نفوذ آنها در مسائل فرهنگی جامعه شوند.

میرفتحی‌زاده به خطرات دشمنان اسلام و فعالیت‌های گسترده‌ آنها اشاره کرد و ادامه داد: همه فعالیت‌های فرهنگی که در ارتباط با حجاب انجام می‌گیرد برای مقابله با توطئه دشمنان و زمینه‌سازی ظهور حضرت ولیعصر (عج) ضروری است.

این مسئول با اشاره به فعالیت‌های مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی مسئول ادامه داد: در اجرای طرح حجاب ریحانه‌النبی به آموزش خانواده‌ها نیز توجه ویژه‌ای شده و برنامه‌ها و همایش‌هایی با موضوع آسیب‌شناسی حجاب برای خانواده‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز به دلیل ارائه طرح‌های کاربردی با تعداد فراوانی از خانواده‌ها و دانش‌آموختگان در ارتباط بوده و بسته‌های آموزشی برای خانواده‌ها و مدیران ارسال می‌کند.

‌دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه خاطرنشان کرد: مرکز ریحانه‌النبی در زمینه تولید اقلام فرهنگی گام‌های خوبی برداشته و فعالیت‌های فرهنگی در قالب کتاب‌های آموزشی، بازی‌های مناسب و تصاویری دربردارنده ارزش و اهمیت حجاب و عفاف ارائه می‌کند.

‌دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه با بیان اینکه موسسه ریحانه‌النبی سالانه هزینه‌های هنگفتی صرف فعالیت‌های متنوع فرهنگی می‌کند، گفت: مرکز حجاب ریحانه‌النبی وابسته به هیچ ارگان و یا سازمان دولتی نیست و هیچ ردیف بودجه‌ای هم ندارد، بنابراین همکاری و مساعدت مسئولان مربوطه در این زمینه لازم است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.