خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » حمایت از مؤلفان حوزه حجاب
برگزاری مسابقه تیرماه، طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه
برگزاری مسابقه تیرماه، طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در ارومیه

حمایت از مؤلفان حوزه حجاب

default_news_pic

دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه گفت: مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی در فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی از مؤلفان حوزه عفاف و حجاب حمایت می‌کند

حجت‌الاسلام و المسلمین میریحیی میرفتحی‌زاده در ارومیه اظهار داشت: تحقیقات و پژوهش یکی از محورهای فعالیت مرکز ریحانه‌النبی است و در این زمینه نیازمند همکاری پژوهشگران هستیم.

وی افزود: سیاسی شدن حجاب و عفاف یکی از موانع گسترش آن در کشور است و نباید این مسئله به عرصه سیاست کشیده شود.

این مسئول فعالیت‌های مداوم را برای به ثمر رسیدن طرح خوش‌حجابی در میان دانش‌آموزان اساسی دانست و اضافه کرد: دشمنان نمی‌خواهند این گونه طرح‌های بنیادی در کشور انجام شود.

وی در ادامه به راهپیمایی‌ حجاب برتر ارومیه و تحلیل رسانه‌های خارجی اشاره کرد و گفت: مسئولان باید به طور جدی در برابر خرابکاری دشمنان ایستادگی کنند و مانع از شیطنت‌ و نفوذ آنها در مسائل فرهنگی جامعه شوند.

میرفتحی‌زاده به خطرات دشمنان اسلام و فعالیت‌های گسترده‌ آنها اشاره کرد و ادامه داد: همه فعالیت‌های فرهنگی که در ارتباط با حجاب انجام می‌گیرد برای مقابله با توطئه دشمنان و زمینه‌سازی ظهور حضرت ولیعصر (عج) ضروری است.

این مسئول با اشاره به فعالیت‌های مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی مسئول ادامه داد: در اجرای طرح حجاب ریحانه‌النبی به آموزش خانواده‌ها نیز توجه ویژه‌ای شده و برنامه‌ها و همایش‌هایی با موضوع آسیب‌شناسی حجاب برای خانواده‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این مرکز به دلیل ارائه طرح‌های کاربردی با تعداد فراوانی از خانواده‌ها و دانش‌آموختگان در ارتباط بوده و بسته‌های آموزشی برای خانواده‌ها و مدیران ارسال می‌کند.

‌دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه خاطرنشان کرد: مرکز ریحانه‌النبی در زمینه تولید اقلام فرهنگی گام‌های خوبی برداشته و فعالیت‌های فرهنگی در قالب کتاب‌های آموزشی، بازی‌های مناسب و تصاویری دربردارنده ارزش و اهمیت حجاب و عفاف ارائه می‌کند.

‌دبیر اجرایی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه‌النبی ارومیه با بیان اینکه موسسه ریحانه‌النبی سالانه هزینه‌های هنگفتی صرف فعالیت‌های متنوع فرهنگی می‌کند، گفت: مرکز حجاب ریحانه‌النبی وابسته به هیچ ارگان و یا سازمان دولتی نیست و هیچ ردیف بودجه‌ای هم ندارد، بنابراین همکاری و مساعدت مسئولان مربوطه در این زمینه لازم است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...