خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دانش‌آموزان حافظ حجاب در ارومیه راهپیمایی کردند
دانش‌آموزان حافظ حجاب در ارومیه راهپیمایی کردند
دانش‌آموزان حافظ حجاب در ارومیه راهپیمایی کردند

دانش‌آموزان حافظ حجاب در ارومیه راهپیمایی کردند

۱۳۳۵۷۶۶۱۳۳

حجت‌الاسلام میریحیی میرفتحی‌زاده، دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی(س) در ارومیه در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه آذربایجان غربی، با اشاره به شرکت ۴ هزار و ۲۰۰ دانش آموز حافظ حجاب مدارس ۱۶ گانه گفت: برگزاری سراسری راهپیمایی حافظان حجاب در آستانه فرارسیدن شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا‌(س) و مصادف با بدرقه پیکر شهدای گمنام موجب استواری در اراده ها و عزم در هدف شد.

وی در ادامه افزود: این طرح برای چهارمین سال متوالی با همکاری مدیران مدارس، دانش آموزان و مسئولین انتظامی با موفقیت اجرا می شود و با برنامه ریزی و امور کارشناسی شده توسط مربیان مجرب از حوزه علمیه خواهران سعی در ارتقای کیفیت بهره‌وری و فرهنگ‌سازی با روش‌ها و اسلوب خاص آموزشی در حوزه حجاب و عفاف هستیم.

این مسئول مساعدت همه‌جانبه مسئولین ذیربط را موجب تسریع در امر پژوهش و بازده مطلوب موثر دانست و افزود: طرح حجاب ریحانه النبی(س) به‌عنوان اولین طرح ملی حجاب با پژوهش در زمینه‌های مختلف اصولی توانسته در مسیر رسیدن به آرمان های فاطمی و عمل به خواسته شهدا در این راه به‌عنوان الگوی موفق ظاهر شود.

وی ادامه داد: بهره‌گیری از الگوی ممتاز چون حضرت فاطمه(س) و شعار برتر «پیش به‌سوی حجاب، زیبایی بی‌پایان» و مربیان حوزوی همچنین کتب تخصصی حجاب که در مدارس ۱۶ گانه تدریس می‌شود سعی در بازده کوتاه مدت و مفید آن هستیم.

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی(س) در پایان خاطرنشان کرد: بیعت با شهدا و خواندن قطع نامه از برنامه‌های پایانی این راهپیمایی بود.

گفتنی است در این راهپیمایی باشکوه بالغ بر دوهزار نفر از شانزده مدرسه مجری طرح حجاب ریجانه النبی شرکت کرده بودند

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...