خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه+تصویر
جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه
جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه

برگزاری جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه+تصویر

۱۴۲۳۲۹۸۴۴۳

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، به نقل از موج نو، خانم مهدیزاده، مدیر مدرسه امام علی(ع) گفت: مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی نزدیک به ۷ سال با مدرسه امام علی همکاری می کند و یکی از برنامه های این طرح آموزش فرهنگ حجاب و رعایت آن و آشنایی دانش آموزان با موازین اخلاقی و رفتاری است که مرکز ریحانه النبی به خوبی توانسته با شیوه های مختلف این طرح را در مدارس اجرا کند.

وی در ادامه افزود: هم اکنون جوامع غربی در تلاش است تا با عرضه کردن عروسکهای باربی و وینکس بتواند فرهنگ اصیل ایرانی و حجاب زن مسلمان را زیر سوال ببرد ولی خوشبختانه در فرهنگ ما عروسک هایی چون دارا و سارا به خوبی توانسته است با توطئه غرب و دشمن مقابله کند.

ایشان در ادامه گفت: مربیان مرکز ریحانه النبی توانسته اند در مدارس با نقاشی، شعر، قصه گویی و خاطره، فرهنگ حجاب را در ذهن دانش آموزان نهادینه کنند. چرا که دانش آموزان تاثیرپذیرترین قشری هستند که می توان حجاب برتر را به خوبی در آنها فرهنگ سازی کرد و این فرهنگ سازی حجاب نه تنها در بین دانش آموزان بلکه در بین خانواده های آنان نیز از تاثیر بیشتری برخوردار هست.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...