خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » دیدار دبیر اجرائی کاشان با شورای اسلامی شهرستان
دیدار دبیر اجرائی کاشان با شورای اسلامی شهرستان
دیدار دبیر اجرائی کاشان با شورای اسلامی شهرستان

دیدار دبیر اجرائی کاشان با شورای اسلامی شهرستان

۱۳۶۰۵۶۹۷۶۲

حجت الاسلام انتشاری در جلسه ای با نماینده مردم کاشان در شورای اسلامی شهرستان، برای رفع مشکلات طرح در شعبه مباحثی مطرح کرد

صبح امروز حجت الاسلام انتشاری دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام به همراه کارشناس طرح و مسئول امور مالی اداری شعبه دیدار صمیمانه ای با شورای اسلامی شهرستان کاشان داشتند.

در ابتدای این دیدار دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام درکاشان گزارش اجمالی از فعالیتهای این مرکز ارائه دادند.همچنین اجرای ۲ طرح ملّی خوش حجابی و حجاب مدارس ابتدائی را توضیح داده و از عملکرد ۲ ساله طرح حجاب در مدارس خاطر نشان کردند:رشد چشمگیری ازفعالیت های حجاب در مدارس صورت گرفته است که موجب رضایت مدیران و خانواده های دانش آموزان بوده است.

وی در ادامه با انتقاد از عدم حمایت مسئولین و سایر ارگان های شهرستان در اجرای طرح های ریحانه النبی علیها السلام گفت: اجرای چنین طرح های فرهنگی در سطح جامعه بویژه در مدارس نیازمند حمایت مالی و معنوی همه مسئولین است.

درادامه جناب آقای واعظی جهت رفع مشکلات این مرکز قول مساعدت و همکاری مادی و معنوی دادند و افزودند: در جلسات آتی نشست هایی پیرامون هر چه بهتر انجام شدن این طرح در سطح شهر با مرکز حجاب خواهیم داشت.

۱۳۶۰۵۶۸۳۷۴

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.