خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » اولین همایش بزرگ تجلیل از دختران خوش حجاب شهر کاشان برگزار شد
اولین همایش بزرگ تجلیل از دختران خوش حجاب شهر کاشان
اولین همایش بزرگ تجلیل از دختران خوش حجاب شهر کاشان

اولین همایش بزرگ تجلیل از دختران خوش حجاب شهر کاشان برگزار شد

۱۳۳۷۰۸۹۵۶۱

همزمان با میلاد پر برکت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام و سالروز ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)همایش تجلیل از دختران خوش حجاب طرح ملی ریحانه النبی علیهاالسلام در کاشان برگزار شد.


همایش ملی طرح خوش حجابی با حضور بیش از ۴۵۰ دختر خوش حجاب به همراه والدین در محل پارک بانوان شهر کاشان برگزار شد. در این همایش که با همکاری فرمانداری ویژه کاشان و مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام برگزار گردید دختران خوش حجاب شهر کاشان که از سنین ۷ الی ۱۴ سال در شهر انتخاب شده بودند شرکت کردند.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیات قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران ، معاونت اجرائی حجت الاسلام میر فتحی زاده گزارش اجمالی از روند طرحهای مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام در کاشان ارائه فرمودند.

و در ادامه ی این برنامه جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کاشان جناب سرهنگ موسوی مطالبی را در مورد حجاب و عفاف ایراد فرمودند و از مرکزحجاب ریحانه النبی علیهاالیلام وشعبه آن در کاشان تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه مراسم برنامه هایی چون : سرود حجاب،مسابقه و در آخر قرعه کشی برای دانش آموزان اجرا گردید .

در این مراسم حضور پر رنگ مسئولین از جمله معاونت آموزش و پرورش آقای بار فروش ،جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جناب سرهنگ موسوی،معاونت عملیات جناب سرهنگ هنرمند ، رئیس حفاظت اطلاعات پلیس جناب سرگرد جوکار و امور بانوان فرماندار سرکار خانم وطنخواه زینت بخش این مجلس پر شکوه شدند و همگی از این طرح عظیم و تأثیر گزار ابراز خرسندی کردند.

۱۳۶۱۱۰۳۷۷۱

۱۳۶۱۱۰۲۸۴۱۱۳۶۱۱۰۲۸۸۴۱۳۶۱۱۰۲۸۶۲

۱۳۶۱۱۰۲۹۱۶

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.