خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان برگزار می شود
اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان
اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان

اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان برگزار می شود

default_news_pic

معاون اجرایی مرکر حجاب ریحانه النبی(س) گفت: اولین همایش بزرگ طرح ملی خوش حجابی کاشان با حضور ۴۵۰ دختر محجبه این طرح جمعه ۲۲ اردیبهشت در پارک بانوان کاشان برگزار می شود.

حجت الاسلام میرفتحی زاده معاون اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) قم گفت: همایش خوش حجابی کاشان برای اولین بار است که در شهر کاشان اجرا می شود و پیش از این (بهمن۹۰ ) در شهرهای ارومیه و ساری برگزار شده بود و قرار است در روزهای آتی در شهر های قم و مشهد نیز اجرا می شود.

ایشان هدف از اجرای طرح ملی خوش حجابی را تثبیت حجاب در خانواده ها اعلام کرد و گفت: کودکان ما همچون نهال های ضعیفی هستند که برای رشد صحیح و سالم نیاز به مراقبت دارند و در غیر این صورت در مقابل این تهاجم فرهنگی و سم پاشی دشمنان اسلام و نظام حتما آسیب خواهند دید.

وی در ادامه سخنان خود گفت: در اجرای این طرح علاوه بر برنامه های آموزشی، خدمات شهری و بسته های فرهنگی و همایش های سالانه به دختران خوش حجاب ارایه می شود.

وی افزود: در این طرح دانش آموزان و دختران خوش حجاب ۷ الی ۱۴ سال که در سطح شهر تردد می کنند شناسایی می شوند و با دریافت کارت عضویت وارد این طرح می شوند.

ایشان این طرح را یکی از طرح های موفق و کارشناسی شده این مرکز دانست و اعلام کرد؛ در این همایش علاوه بر خود دانش آموزان والدین آنها نیز حضور دارند که با حضور سبزشان مایه افتخار و قوت قلب آنها در این مراسم هستند.

میر فتحی زاده در پایان سخنان خود گفت: حداکثر دانش آموزان تحت پوشش این طرح ۱۰۰۰ نفر می باشد که در صورت پشتیبانی مسئولین و خیرین محترم شهر کاشان این تعداد قابل افزایش است.

لازم به ذکر است این همایش با همکاری و پشتیبانی فرمانداری ویژه کاشان و خیرین این شهر برگزار می شود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.