خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » قدر دانی دبیر اجرایی حجاب ریحانه النبی از مدیریت آموزش و پرورش کاشان
قدر دانی دبیر اجرایی حجاب ریحانه النبی از مدیریت آموزش و پرورش کاشان
قدر دانی دبیر اجرایی حجاب ریحانه النبی از مدیریت آموزش و پرورش کاشان

قدر دانی دبیر اجرایی حجاب ریحانه النبی از مدیریت آموزش و پرورش کاشان

۱۳۳۶۱۴۶۲۵۵

دبیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی کاشان حجت الاسلام رسول انتشاری به همراه کارشناس طرح و مسئول امور مالی و اداری طرح از مدیریت آموزش و پرورش کاشان جناب آقای حسین حنطه ای دیداری در دفترایشان به عمل آوردند .

در این دیدار یک ساعته پس از تشکر و قدر دانی از آن مقام عالی وضمن تبریک به مناسبت هفته معلم و همت خالصانه ی مدیر آموزش و پرورش در پی این دو سال که طرح حجاب مدارس ریحانه النبی علیهاالسلام در این شهرستان به کار خود ادامه داده است تجلیل به عمل آمد.

در این نشست مدیریت آموزش و پرورش جناب آقای حنطه ای طی سخنانی فرمودند:

مجموعه ی عظیم ریحانه النبی علیهاالسلام زیباترین و ناب ترین شاخصه ای است که توانسته با برنامه های خود در مدارس آموزش و پرورش ودیگر برنامه هایی که در سطح شهر پیاده کرده است الگوی زیبائی از حجاب،به زنان و دختران عرضه کند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام انتشاری دبیر اجرائی با دادن گزارش و عملکرد ۲ ساله طرح حجاب در مدارس خاطر نشان کردند که رشد چشمگیری ازفعالیت های حجاب در مدارس صورت گرفته است که موجب رضایت مدیران و خانواده های دانش آموزان بوده است .

در آخر این مراسم به عنوان سپاس ازهم کاری و به مناسبت هفته معلم لوح تقدیری از سوی دبیر اجرائی ریحانه النبی به مدیر آموزش و پرورش اهدا گردید.

۱۳۶۱۱۰۱۶۴۴

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.