خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » راهپیمائی حافظان حجاب ریحانه النبی در کاشان
راهپیمائی حافظان حجاب ریحانه النبی کاشان
راهپیمائی حافظان حجاب ریحانه النبی کاشان

راهپیمائی حافظان حجاب ریحانه النبی در کاشان

۱۳۳۵۹۶۸۷۸۴

در آستانه شهادت حضرت زهرا علیهاالسلام دو هزارو دویست نفر از دانش آموزان شهرستان کاشان به عنوان حافظان حجاب در طرح ریحانه النبی علیهاالسلام در این شهرستان راهپیمائی کردند.

راهپیمائی حافظان حجاب صبح روزسه شنبه مورخ ۹۱/۲/۵ باحضوربیش از۲۲۰۰ دانش آموزمحجبه به حجاب برتر(چادر)باهماهنگی مسئولین شهر در کاشان باشکوه هرچه بیشتربرگزارشد.

طبق هماهنگی های به عمل آمده ازسوی مسئولان مرکزحجاب ریحانه النبی با مسئولین شهرستان کاشان راهپیمائی با شکوه حافظان حجاب با حضوربیش از ۲۲۰۰دانش آموز مدارس تحت پوشش طرح وبا رضایت کامل والدین ساعت ۹:۳۰ دقیقه همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)از میدان ۱۵خرداد به طرف چهارراه آیت الله کاشانی(ره)که با بستن سربند یا فاطمه الزهرا علیهاالسلام و حجاب کامل یک زن مسلمان(چادر) به همراه مربیان و جمعی ازمدیران مدارس و مسئولین شهرستان شرکت داشتند.

به گزارش پورتال خبری کاشان ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان ظهر امروز در پایان این مراسم اظهار داشت: امروز شما دختران نوجوان مزین به چادر در سنین ابتدایی زندگی خود شده‌اید و با انتخاب این پوشش به عنوان حجاب برتر بهترین الگو برای دیگران هستید.

محمد رضوان‌نژاد تصریح کرد: شما با انتخاب چادر به عنوان حجاب برتر می‌توانید آن را به جامعه ارائه کنید تا جامعه نیز با الگوپذیری از شما، چادر را به عنوان حجاب برتر برای خود انتخاب کرده تا حدی که به مانند یک فرهنگ در بین همه آحاد جامعه تبیین و گسترش یابد.

معاون سیاسی – اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان با اشاره به اینکه آنچه در اسلام سفارش شده پوشش کاملی است که هم امنیت زنان را تأمین کند و هم باعث ایجاد امنیت اجتماعی شود بیان داشت: چادر از این جهت که در ایجاد این امنیت مؤثر است به عنوان حجاب برتر شناخته شده است.

وی تبیین اهمیت حفظ حجاب و عفاف را هدف اصلی، برگزاری راهپیمایی حافظان حجاب در شهرستان کاشان عنوان کرد و گفت: چادر حجاب کامل است و تنها راه نجات خانواده، پاسداری از حجاب و عفت است و دختران و زنان نیز می‌توانند با رعایت حجاب خود و خانواده، جامعه‌ای سالم را ترسیم کنند.
۱

۲

۳

۴

۵

۶

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.