خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جلسه هماهنگی مدیران مدارس جهت راهپیمائی حافظان حجاب درکاشان
جلسه هماهنگی مدیران مدارس جهت راهپیمائی حافظان حجاب درکاشان
جلسه هماهنگی مدیران مدارس جهت راهپیمائی حافظان حجاب درکاشان

جلسه هماهنگی مدیران مدارس جهت راهپیمائی حافظان حجاب درکاشان

۱۳۳۵۱۰۴۵۸۰

جلسه هماهنگی مدیران مدارس مجری طرح صبح امروز رأس ساعت ۸ با حضورمعاونین آموزش وپرورش ومدیران مدارس در سالن اجتماعات آن مرکز برگزار گردید.

 


دراین جلسه بعد از تلاوت آیاتی ازقرآن کریم معاون پرورشی آموزش و پرورش جناب آقای افراشی باعرض خیرمقدم به مدیران وخوش آمد گویی به دبیر اجرائی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام حجت الاسلام انتشاری از زحمات دو ساله این طرح در شهرستان تشکروقدردانی نموده وبودن مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام را در شهرستان ، گامی مؤثر برای ترویج حجاب و آشنائی وشناخت خانواده ها در امر عفاف دانست و امیدواربودکه درسال تحصیلی آینده به همت مسئولین محترم شهرستان مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام به کارخود ادامه دهد.

در این دیدارحجت الاسلام انتشاری طی سخنانی ایراد فرمودند: شهرستان کاشان با داشتن مسئولین دلسوزتوانست وفا داری خودرا در عرصه حجاب و عفاف نشان دهد و با همکاری مستمر با مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام در شهرستان برگ زرینی بر افتخارات خود بیافزاید.

در ادامه ی این جلسه ایشان پس از گزارش اجمالی از آمار طرح مدارس در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ در مورد زمان و نحوه ی هرچه با شکوه تر راهپیمائی درشهرستان پرداختند.

ودر آخرمدیران مدارس ،آمادگی خود را درجهت زیبا ترین وحماسی ترین راهپیمائی که توسط دانش آموزان دخترکه مزین به حجاب برتر (چادر) هستند اعلام کردند.

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ ۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.