خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری پنجمین همایش دختران خوش حجاب ارومیه
برگزاری پنجمین همایش دختران خوش حجاب ارومیه

برگزاری پنجمین همایش دختران خوش حجاب ارومیه

۱۴۰۹۳۰۹۴۷۸

حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر پنجمین همایش دختران خوش حجاب و نسیم عفاف ارومیه در توضیح این مراسم افزود: این همایش همزمان با هفتمین سالروز اجرای این طرح در ارومیه و با حمایت امام جمعه محترم ارومیه و جمعی از خیرین دغدغه مند شهر، با شکوه حداکثری در مصلای امام خمینی شهر برگزار شد.

وی گفت: مراسم راس ساعت ۵ عصربا حضور ۱۲۰۰ نفر از دختران طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف و خانواده هایشان برگزار شد و دبیر همایش با ارائه گزارشی مختصر از اجرای این طرح در سالیان گذشته مراسم را آغاز نمود و به مشکلات و موانع اجرای آن ها اشاره کرد و از مسئولین شهر خواستار شد تا جهت گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تمام توان خود را به کار گیرند.

در ادامه حجت الاسلام جوادشهرستانی رئیس حوزه علمیه ارومیه به ایراد سخن پرداخت و از فعالیت های مرکز ریحانه النبی(س)تقدیر کرد و بعد از ایشان سرهنگ علیزاده کارشناس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی به عوامل بدحجابی و معظلات اجتماعی ناشی از عدم رعایت حجاب پرداخت و از خانواده ها خواست در این زمینه تمام تلاش خود را به کاربرند.

این همایش که همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر برگزار شد با مداحی دو تن از مداحان سرشناس ارومیه، آکنده از شادی و سرور شد و دختران خوش حجاب حاضر در جلسه با همراه داشتن گل، میلاد ایشان را تبریک گفته و بر حفظ حجاب خود تاکید کردند.

در حاشیه این همایش، حاضرین با امضای طوماری حمایت خود را از فعالیت های جهادی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) اعلام کردند و از مسئولین فرهنگی شهر و امام جمعه محترم شهر ارومیه خواستند تا نسبت به گسترش طرح های این مرکز حمایت های لازم را صورت دهند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.