خانه » شعب » اولین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی برگزار شد .
اولین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی
اولین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی

اولین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی برگزار شد .

۱۳۵۴۴۳۹۸۵۵
اولین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی درسالن اجتماعات مرکز حجاب ساری برگزار گردید.

این جلسه با هدف توجیه و تبیین اجرای طرح گروه ها در مساجد، برگزار گردید .

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم باقرزاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ساری (علیها السلام) ضمن خیر مقدم گویی و تسلیت بمناسبت ایام سوگوری سرور و سالار شهیدان به توجیه اجمالی طرح خوش حجابی پرداخت.

باقرزاده بر لزوم حمایت و همیاری خانواده ها از برنامه های این طرح تاکید نموده و موفقیت و تحقق هدف ها و آرمان های این طرح را در گرو همکاری بیشتر تمامی دختران خوش حجاب با این مرکز ابراز نمود.
وی از افزایش خدمات شهری توسط این مرکز و عضویت رایگان اعضای طرح خو ش حجابی در کتابخانه های بزرگ شهر، در آینده ی نزدیک خبر داد.

باقرزاده با بیان ارتباط بین فرد، حجاب و جامعه خواستار تلاش دختران خوش حجاب برای زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) شد تا بتوانند جزو یاران امام زمان به شمار آیند و تحقق این امر را در حفظ حجاب توسط این دختران دانستند و از دختران خوش حجاب خواست : شعار ” هر بی حجاب در هر خانه سربازی است برای شیطان و هر با حجاب در هر خانه سربازی است برای امام زمان (عج) ” را در تمامی شئونات زندگی خود بکار گرفته و بر خدا توکل کنند .
در ادامه خانم رضایی مسئول خو ش حجابی توضیحاتی اجمالی در خصوص منطقه بندی و گروه بندی ایراد نمودند و بذکر برنامه ریزی های تدوین شده در این راستا پرداختند؛ سپس رضایی نقطه نظرات اعضای خوش حجابی و مادران را جهت پیشبرد اهداف و بالا بردن کیفیت برنامه ها جمع آوری نمود.
در پایان دختران خوش حجاب همراه با سرگروه ها بصورت حلقه هایی گرد هم آمدند.در این حلقه ها ضمن آشنایی دختران با سرگروه خود ، زمان بعدی جلسه تعیین گردید.

این جلسه در روز پنج شنبه ۹ آذر در دو نوبت صبح و عصر با استقبال بالغ بر ۱۵۰ نفر از اعضای خوش حجابی و مادران ایشان برگزار شد.

۰۰ ۰۰۰ ۰۰۰۰

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.