خانه » شعب » برگزاری اولین کارگاه آموزش مربیان درسال تحصیلی ۹۲-۹۱
برگزاری اولین کارگاه آموزش مربیان درسال تحصیلی ۹۲-۹۱
برگزاری اولین کارگاه آموزش مربیان درسال تحصیلی ۹۲-۹۱

برگزاری اولین کارگاه آموزش مربیان درسال تحصیلی ۹۲-۹۱

۱۳۵۴۵۱۱۸۲۱

اولین کارگاه آموزش حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام با حضور حجت الاسلام ابراهیم باقرزاده دبیر اجرایی شعبه ساری و مربیان طرح در محل شعبه برگزار گردید.

 

 

در ابتدای جلسه باقرزاده ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان به بیان و نقش ویژه زنان در واقعه عاشورا پرداختند.

ایشان با الگو قرار دادن حضرت زینب علیها السلام نقش زنان را در پیشرفت و یا انحطاط یک جامعه بسیار کارساز و موثر بیان کردند.

وی با اشاره به وظیفه و نقش والای مربیان در احیای فرهنگ دینی بر تلاش بی وقفه مربیان تاکید نمود و خواستار تعامل هر چه بیشتر مربیان با مرکز، کادر مدرسه و دانش آموزان شدند و اخلاص در کار را شرط توفیق بیشتر و فائق آمدن بر مشکلات بیان کردند.

در ادامه ضمن بیان اینکه قطعا تمام افرادی که در راه زمینه سازی برای ظهور آقا امام زمان(عج) تلاش می کنند توسط ائمه معصومین و حضرت زهرا سلام الله علیها مورد عنایت قرار می گیرند از مربیان با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

در پایان خانم موسوی مسئول امور بانوان شعبه ساری به بیان نحوه اجرای تقویم کاری آذر ماه که شامل تدریس درس دوم کتاب مروارید بهشتی و نحوه اجرای مسابقات توپ و سبد بوده پرداختند و جایزه حافظان و حامیان حجاب و همچنین کارت شورای حجاب و … را به مربیان تحویل نمودند .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.