خانه » شعب » طرح ریحانه النبی درمدارس شیراز کلید خورد
طرح ریحانه النبی درمدارس شیراز کلید خورد
طرح ریحانه النبی درمدارس شیراز کلید خورد

طرح ریحانه النبی درمدارس شیراز کلید خورد

۱۳۵۲۹۰۱۵۱۷

دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی در مراسم افتتاح این طرح در شیراز از همکاری همه جانبه آموزش وپرورش فارس در خصوص اجرای این طرح تقدیر کرد وخواستار حمایت سایر دستگاهها از این طرح شد.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش وپرورش فارس، حجت الاسلام محسن روحانی اظهار داشت: این طرح در هفت کلان شهرکشور از جمله  شیراز،در نظر گرفته شده است و مخاطب آن نیز دانش آموزان دخترابتدایی مقطع سوم تا ششم می باشد
وی از اهداف این طرح را ایجاد نگاه مثبت به حجاب و تشویق افراد در انتخاب حجاب کامل عنوان و بیان داشت: در این طرح فردی که حجاب چادر را انتخاب کرده است به عنوان حافظ حجاب و افرادی که حجاب کامل غیرچادر دارند نیز به عنوان حامی حجاب معرفی شده و مورد تشویق قرار می گیرند.
روحانی فرآیند اجرایی این طرح را توزیع اقلام فرهنگی مثل کتاب، دفتر و سایر اقلام فرهنگی که در آن موضوع حجاب برجسته شده است به دانش آموزان عنوان کرد وگفت:در کنار آن نیز هر هفته مربیانی که خود طلبه و حوزوی هستند در یک جلسه به آموزش موضوعات حجاب به دختران دانش آموز می پردازند.
روحانی درخصوص برونداد این طرح گفت: طی هفت ماهی که از اجرای این طرح می گذرد و در هر هفته یک جلسه به آموزش موضوعات حجاب پرداخته می شود، تعداد ۷۰۰ نفر از دختران دانش آموز به چادر تمایل نشان نمی دادند پوشش چادر را انتخاب کردند
خاطر نشان می شود در این مراسم از تعدای از دانش آموزان ومربیان فعال این طرح با اهدا لوح وهدیه تقدیر شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.