خانه » شعب » نمایشگاه جلوه های تبلیغ گروهی
نمایشگاه جلوه های تبلیغ گروهی
نمایشگاه جلوه های تبلیغ گروهی

نمایشگاه جلوه های تبلیغ گروهی

۱۳۶۱۸۸۷۴۳۱

نمایشگاه جلوه های تبلیغ گروهی به همت دفتر تبلیغات اسلامی و با مشارکت گروه های برتر تبلیغی در مرکز همایش های این دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برپا گردیده است.

در این نمایشگاه ده ها گروه تبلیغی در زمینه نشر و گسترش معارف دینی در قالبهای عمومی و تخصصی، فعالیتهای خود را در معرض دید عموم قرار داده اند.

از جمله گروه های تبلیغی میتوان به گروه‌های تبلیغی دانش‌آموزی، دانشجویی، ورزشکاران، اقشار آسیب، گروه‌های تبلیغی جهادی، گروه‌های تبلیغی ویژه مناطق محروم که به صورت استانی، ملی و بین المللی مشغول فعالیت می باشند اشاره نمود. همچنین گروه‌های تبلیغی رسانه های جمعی و مجازی که در فضای مجازی مانند سایت، وبلاگ‌ها، شبکه های اجتماعی و … در این نمایشگاه دستاوردهای خود را به نمایش گذارده اند.

مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص گروه‌های شرکت کننده در نمایشگاه مذکور در گفتگو با ایکنا گفت: بیش از ۲۵۰ گروه تبلیغی تاکنون در دفتر تبلیغات اسلامی به ثبت رسیده است که بیش از پنج گروه از این مجموعه عمدتاً از برترین‌ها هستند که با توجه به تنوع حوزه‌های فعالیتی در این نمایشگاه‌ها حضور دارند.

مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین دفتر تبلیغات اسلامی درباره اهمیت نمایشگاه، تشریح کرد: این نمایشگاه همان طوری که از نام آن پیداست حقیقتاً نمایشگر و ارایه دهنده ظرفیت بسیار تبلیغ گروهی است. تبلیغ گروهی از اتقان بسیار خوبی برخوردار است به دلیل اینکه یک کار گروهی و جمعی است و از هم فکری بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: این گروه‌ها از نظر تنوع و تخصص از سطح بالا و جامعیت گسترده برخوردارند.

لازم به ذکر است از جمله گروه های تبلیغی حاضر در نمایشگاه، مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام است که به صورت تخصصی و با موضوع تخصصی حجاب و عفاف ایفای نقش می‌کنند.

این نمایشگاه از سوم اسفند ماه اغاز شده، و فردا با برگزاری اختتامیه به پایان می‌رسد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.