خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » تاکید امام جمعه ارومیه بر ادامه اجرای طرح ریحانه النبی
تاکید امام جمعه ارومیه بر ادامه اجرای طرح ریحانه النبی

تاکید امام جمعه ارومیه بر ادامه اجرای طرح ریحانه النبی

۱۴۰۷۸۲۶۱۵۳

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) بر ادامه اجرای این طرح تاکید کرد و خواستار گسترش آن در شهر ارومیه شد.

حجت السلام میرفتحی‌زاده، مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در توضیح این جلسه اظهار داشت: در راستای ادامه اجرای طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در ارومیه، امروز صبح جلسه ای با امام جمعه محترم شهر ارومیه داشتیم و ایشان را در جریان طرح ها و مشکلات اجرایی آن‌ها قرار دادیم.

وی در ادامه افزود: در ابتدای این دیدار گزارشی از برنامه های ریحانه النبی(س) در کشور و عملکرد شش سال گذشته این مرکز در ارومیه را ارائه دادیم که مورد استقبال ایشان قرار گرفت و ایشان ضمن ادامه اجرای این طرح ها خواستار گسترش آن‌ها در شهر ارومیه شد و اعلام آمادگی کرد تا حمایت های دستوری و در صورت نیاز حمایت مالی لازم را صورت دهد.

میرفتحی زاده گفت: امام جمعه محترم شهر ارومیه فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی(س) درترویج فرهنگ حجاب را رسالتی الهی دانست و گفت: این رسالت بر عهده طلاب است و باید از ناحیه آن ها اجرا شود چرا که وظیفه عرفی و شرعی آنهاست و باید به بهترین شکل انجام شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: در این جلسه حجت الاسلام قهرمانی، نماینده امام جمعه در کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش، موظف شد تا برنامه هایی ریحانه النبی(س) را با مدیر کل آموزش و پرورش بررسی نمایند و در جلسه ای مشترک با مسئولان ریحانه النبی(س) پیرامون اجرای طرح های این مجموعه و افزایش تعداد مدارس تحت پوشش در سال تحصیلی جدید، تصمیمات لازم را صادر نمایند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.