خانه » شعب » حجاب از سرمایه های ماندگار زنان مسلمان است
حجاب از سرمایه های ماندگار زنان مسلمان است
حجاب از سرمایه های ماندگار زنان مسلمان است

حجاب از سرمایه های ماندگار زنان مسلمان است

۱۳۶۱۶۰۵۶۶۹

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حجاب را از سرمایه های ماندگار برای زنان مسلمان دانست که منجر به تغییر وجهه آن ها می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین دکتر آقاتهرانی در اولین همایش دختران خوش حجاب استان قم که عصر روز جمعه در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) این شهر برگزار شد، اظهار داشت: مطمئنا هرشخصی به هر اندازه که می‌تواند در چنین برنامه‌هایی شرکت کند مورد رضایت امام زمان(عج) قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همایش‌هایی اینگونه می‌تواند نتایج بسیار مهم و ریشه‌ای داشته باشد، ما نیز در مجلس شورای اسلامی تلاش داریم تا رابطه متقابلی بین کمیسیون‌های مربوطه و موسساتی مانند موسسه ریحانه النبی برقرار کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده در آمریکا شاهد بودم بعضی از افراد به گونه‌ای به حجاب علاقمند می‌شدند که اولین دلیل گرایششان به دین اسلام استفاده کردن از این پوشش بوده است.

 

حجت الاسلام آقاتهرانی ضمن بیان اینکه حجاب اسلامی بهترین الگو برای پوشش زنان است، گفت: خوشحالیم که در این جمع حضور داریم و ای کاش چنین برنامه‌هایی در گذشته نیز انجام می‌گرفت تا امروز شاهد نتایج آن بودیم.

وی تاکید کرد: حجاب از سرمایه‌های ماندگار برای زنان مسلمان است و می‌تواند با ارزش‌های خود وجهه آن‌ها را تغییر دهد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طلاب و همه کسانی که به نحوی می‌توانند در این فعالیت‌ها حضور داشته باشند بیش از پیش وارد عمل شوند، گفت: چنین موسسه‌هایی نیاز به کمک‌های علمی، فکری، معنوی و حتی مادی دیگران دارند و هر شخص دلسوزی باید به اندازه وسعش کمک کند.

حجت الاسلام آقاتهرانی در پایان اظهار داشت: امیدواریم که در روز قیامت قسمت ما به ذیل چادر حضرت زهرا (س) گره بخورد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.