خانه » شعب » برگزاری همایش دختران خوش حجاب در قم
برگزاری همایش دختران خوش حجاب در قم
برگزاری همایش دختران خوش حجاب در قم

برگزاری همایش دختران خوش حجاب در قم

۱۳۶۰۰۴۸۷۰۹

معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی ریحانه النبی از برگزاری همایش دختران خوش حجاب در آینده‌ای نزدیک در قم خبر داد.

محمد باقی با اشاره به طرح حجاب در مدارس اظهار کرد: امسال در هشت شهر اصفهان، مشهد، تهران، ساری، ارومیه، شاهین‌شهر اصفهان، کاشان و شیراز این طرح اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در پایه‌های سوم، چهارم، پنجم و ششم دبستان اجرا می‌شود و مربیان در محیطی دوستانه به طرح مباحثی در زمینه حجاب می‌پردازند.

معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی ریحانه النبی با بیان اینکه طرح خوش‌حجابی در شهرهای کاشان، قم، ساری، ارومیه و مشهد برگزار می‌شود گفت: طرح خوش‌حجابی برای رده سنی هفت تا ۱۴ سال برگزار می‌شود و پس از این دوره در زمینه تثبیت حجاب افراد شرکت‌کننده فعالیت می‌کنند.

وی عنوان داشت: در این طرح برای افراد خوش‌حجاب کارت صادر می‌شود و سپس می‌توانند این افراد با ارائه کارت خود هدیه دریافت کنند.

باقی از برگزاری همایش دختران خوش حجاب در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: عضوگیری افراد خوش‌حجاب انجام شده بنابراین این همایش به منظور تجلیل از این اعضا برگزار می‌شود.

وی عنوان داشت: مدارسی که در ایام دهه فجر اقدام به برپایی نمایشگاه کرده‌اند می‌توانند بر اساس تقاضا از مرکز تحقیقات ریحانهالنبی محصولات فرهنگی در زمینه حجاب دریافت کنند.

معاون فرهنگی مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی ریحانه النبی یادآور شد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور گسترده دختران خوش‌حجاب، دانش‌آموزان و حافظان حجاب در سطح شهرها برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن صورت گرفته است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

همایش طهورا

همایش طهورا با حضور فعالان عفاف و حجاب استان قم

این همایش با حضور فعالان عفاف و حجاب استان قم در روز سیزده مرداد برگزار گردید.