خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه هماهنگی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی
جلسه هماهنگی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی
جلسه هماهنگی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی

جلسه هماهنگی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی

۱۳۵۸۰۶۲۷۰۲

جلسه هماهنگی و همکاری مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی با فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی  در مشهد مقدس برگزار گردید.

این جلسه با حضور سردار امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی، معاونت اجتماعی، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام و دبیر اجرایی  این مرکز در مشهد برگزار گردید.

در این نشست گسترش فعالیت ها و عملیاتی شدن طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی و همکاری های گسترده تر با نیروی انتظامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، گزارشی از روند اجرایی طرح های حجاب ارائه نمود و بیان داشت که طرح های ما بصورت ایجابی، و  در راستای فعالیت های سلبی نیروی انتظامی اجرا می شود.

وی ادامه داد: اجرای طرح ملی خوش حجابی می تواند بهترین روش جهت پیشگیری از وقوع جرم در کشور باشد چرا که با گسترش آن بسیاری از مفاسد اجتماعی و اخلاقی و همچنین دغدغه های نیروی انتظامی و قوه قضائیه برطرف می گردد.

در ادامه گزارش تصویری از اجرای طرح خوش حجابی ارائه نمود.

سردار امیری مقدم ابراز داشت: نیروی انتظامی آمادگی دارد تا در اجرای طرح های مرکز در شهر مشهد همکاری نماید. و همچنین  افزود: آنچه امروز جامعه ما به آن نیاز دارد اجرای چنین طرحهایی است. چرا که بی حجابی و بی عفتی در بین جوانان و نوجوانان باعث ناهنجاری شده است.

وی در پایان متذکر گردید که خواسته های خود را از نیروی انتظامی مطالبه کنید تا با هماهنگی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تلاش کنیم تا هر چه سریعتر طرح های حجاب مرکز در شهر گسترش یابد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.