خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو .
بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو
بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو

بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو .

۱۳۴۲۵۱۹۶۷۰

حسن موحدیان با حضور در غرفه مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام  گفت : نقطه قوّت کار شما ارتباط با مرکز قم است .

فرماندار محترم مشهد مقدس با بیان اینکه در دنیا ، چهره کشور اسلامی ایران با حجاب زنان و دختران شناخته شده است ، گفت : متأسفانه کار عملی و صحیح از سوی مسئولین صورت نپذیرفته و بین آنان هماهنگی وجود ندارد .

وی افزود : برای تغییر وضع کنونی شهر نیاز به بسیج همگانی داریم ، که برپایی این نمایشگاه ها در زمینه عفاف و حجاب مقدار اندکی از کمبود ها را جبران می کند .

موحدیان گفت : ما باید در هر مکان عمومی و تفریحی یک مشاور مذهبی و دینی بخصوص در امر عفاف و حجاب داشته باشیم ، تا شاهد وضع کنونی نباشیم .

وی در ادامه افزود : اگر هر دختر و زن محترمه ای که در عفت و حجاب خود کوتاهی می کند حداقل ده روز طعم شیرین عفاف و حجاب خود را بچشد فکر نمی کنم دیگر به وضع قبلی خود برگردد .

ایشان ضمن ابراز رضایت از برگزاری نمایشگاه ماه بانو در مورد فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام گفت : با توجه به آشنایی ای که من با این مرکز دارم نقطه قوت و عظمت فعالیت های این مرکز ، همین ارتباط با مرکز قم است ، چراکه ما نسبت به شهر مقدس قم با وجود علمای برجسته و طلاب فاضل دینی ارادت داریم و می دانیم فعالیت ها و برنامه های شما مورد تأیید حضرات می باشد و مسئولین باید یه این مطلب احترام بگذارند و با تخصیص دادن بودجه های فرهنگی به مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام ، این مجموعه فرهنگی را تقویت نمایند تا کار تبلیغی این مرکز گسترش یابد .

فرماندار مشهد در پایان گفت من به عنوان یک مسئول و خدمتگذار در فرمانداری شهرمشهد مقدس آماده همکاری با مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام هستم .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...