خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو .
بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو
بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو

بازدید فرماندار محترم مشهد مقدس از نمایشگاه عفاف و حجاب ماه بانو .

۱۳۴۲۵۱۹۶۷۰

حسن موحدیان با حضور در غرفه مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام  گفت : نقطه قوّت کار شما ارتباط با مرکز قم است .

فرماندار محترم مشهد مقدس با بیان اینکه در دنیا ، چهره کشور اسلامی ایران با حجاب زنان و دختران شناخته شده است ، گفت : متأسفانه کار عملی و صحیح از سوی مسئولین صورت نپذیرفته و بین آنان هماهنگی وجود ندارد .

وی افزود : برای تغییر وضع کنونی شهر نیاز به بسیج همگانی داریم ، که برپایی این نمایشگاه ها در زمینه عفاف و حجاب مقدار اندکی از کمبود ها را جبران می کند .

موحدیان گفت : ما باید در هر مکان عمومی و تفریحی یک مشاور مذهبی و دینی بخصوص در امر عفاف و حجاب داشته باشیم ، تا شاهد وضع کنونی نباشیم .

وی در ادامه افزود : اگر هر دختر و زن محترمه ای که در عفت و حجاب خود کوتاهی می کند حداقل ده روز طعم شیرین عفاف و حجاب خود را بچشد فکر نمی کنم دیگر به وضع قبلی خود برگردد .

ایشان ضمن ابراز رضایت از برگزاری نمایشگاه ماه بانو در مورد فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام گفت : با توجه به آشنایی ای که من با این مرکز دارم نقطه قوت و عظمت فعالیت های این مرکز ، همین ارتباط با مرکز قم است ، چراکه ما نسبت به شهر مقدس قم با وجود علمای برجسته و طلاب فاضل دینی ارادت داریم و می دانیم فعالیت ها و برنامه های شما مورد تأیید حضرات می باشد و مسئولین باید یه این مطلب احترام بگذارند و با تخصیص دادن بودجه های فرهنگی به مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام ، این مجموعه فرهنگی را تقویت نمایند تا کار تبلیغی این مرکز گسترش یابد .

فرماندار مشهد در پایان گفت من به عنوان یک مسئول و خدمتگذار در فرمانداری شهرمشهد مقدس آماده همکاری با مرکز حجاب ریحانه النّبی علیها السلام هستم .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.