خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » فعالیت های مرکز حجاب ریحانه باید در کل کشور اجرا شود
فعالیت های مرکز حجاب ریحانه باید در کل کشور اجرا شود
فعالیت های مرکز حجاب ریحانه باید در کل کشور اجرا شود

فعالیت های مرکز حجاب ریحانه باید در کل کشور اجرا شود

۱۴۳۸۶۶۲۶۹۲

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر مرکز گفت: فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی در ترویج فرهنگ حجاب ریشه ای و کارآمد است و باید در کل کشور اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جلسه بررسی روند فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی در شاهین شهربا حضورحسینعلی حاجی نماینده مردم میمه و شاهین شهر، حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی و حجت الاسلام احمدی معاون آموزش و توسعه مرکز برکزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر مرکز به ارائه گزارش اجرای طرح های ریحانه النبی و خوش حجابی پرداخت و نتایج بدست آمده از اجرای طرح در شاهین شهر را بیان نمود و برخی از مشکلات اجرایی و مالی را برشمرد و ادامه اجرای طرح ها را به رفع کامل آنها دانست.

سپس آقای حاجی به تقدیر از فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی پرداخت و از زحمات تمامی کادر اجرایی تشکر کرد و اظهار داشت: فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی در ترویج فرهنگ حجاب، ریشه ای و کارآمد است و باید در کل کشور اجرا شود.

وی افزود: ما به عنوان نماینده مردم شاهین شهر، آمادگی و تمایل خود را برای ادامه اجرای طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی اعلام می نماییم و سعی داریم با کمک سایر دوستان نسبت به رفع موانع اجرایی، اقدامات لازم را صورت دهیم.

حسینعلی حاجی با اشاره به اهمیت حجاب و آثار آن در جامعه گفت: اگر اجرای طرح های حجاب زیر نظر هیئت مدیره ای متشکل از معتمدین شهر صورت پذیرد، می تواند کمک و پشتوانه ای جدی برای رفع مشکلات مادی و معنوی شود به همین جهت باید نسبت به تشکیل این هیئت اقدام نمود.

ایشان پیشگیری از جرم را بهترین راهکار برای کاهش معضلات اجتماعی دانست و اعلام کرد: دادستان جدید شهر آمادگی خود را جهت همکاری با مرکز حجاب ریحانه النبی و به منظور آموزش آمرین به معروف اعلام نموده است و خواهان برگزاری دوره های آموزشی تربیتی است.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: مجلس شورای اسلامی بررسی قانون حجاب و عفاف را در دستور کار خود قرار داده است و نظر مرکز حجاب ریحانه النبی را در این زمینه خواستار است و بر آن تاکید دارد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...