خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جلسه ارزیابی شعبه شاهین شهر برگزار شد
جلسه ارزیابی شعبه شاهین شهر
جلسه ارزیابی شعبه شاهین شهر

جلسه ارزیابی شعبه شاهین شهر برگزار شد

۱۴۳۸۷۵۶۷۰۶

جلسه بررسی و ارزیابی فعالیت های اجرایی و اداری شعبه شاهین شهر با حضور مدیر مرکز و مسئولین این شعبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، این جلسه با حضور حجت الاسلام ابراهیم پور، احمدی معاون آموزش و توسعه، مهران مرادی دبیر اجرایی و خانم جمشیدی مسئول اموربانوان شعبه شاهین شهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه فعالیت یک ساله اجرای طرح های مرکز در شاهین شهر مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از بحث و بررسی نکات قوت و ضعف، مدیر مرکز دستورات لازم را به جهت رفع و بهبود آنها صادر کرد تا در برنامه سال تحصیلی جدید اعمال گردد.

در ادامه جلسه خانم جمشیدی دغدغه ها و مشکلات مربیان را به مدیر مرکز ارائه نمودند و ایشان ضمن قدردانی از زحمات مربیان به برخی از آنها پاسخ داد و برخی را به حق دانسته و گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم دغدغه های مربیان را پاسخ مناسب دهیم و به شایستگی از زحمات بی دریغ آنان تقدیر نماییم.

سپس مطالبی پیرامون استفاده از محتوای دیجیتال مطرح شد و در نهایت مقرر شد نسبت به این امر اقداماتی صورت پذیرد و محتوای لازم به جهت ارتقاء مهارت و مطالب آموزشی مربیان تامین گردد.

در پایان جلسه نحوه ارتباط مربیان با معاون آموزش و سایر مربیان مورد بررسی قرار گرفت و استفاده از شبکه های اجتماعی به عنوان راحت ترین راه به تایید رسید تا مربیان سراسر کشور بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط داشته باشند و مطالب و تجارب خود را به اشتراک بگذارند تا دیگران نیز بتوانند از آنها استفاده نمایند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...