خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » اتاق فکر مربیان اصفهان راه اندازی می شود
اتاق فکر مربیان اصفهان
اتاق فکر مربیان اصفهان

اتاق فکر مربیان اصفهان راه اندازی می شود

۱۴۳۸۷۶۶۵۴۰

در جلسه مدیر مرکز با مسئولین شعبه اصفهان مقرر شد تا اقدامات لازم جهت راه اندازی اتاق فکر مربیان اصفهانی صورت پذیرد و پس از تشکیل جلسه مصوبات آن به ستاد مرکزی ابلاغ شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، این جلسه با هدف بررسی وضعیت اجرای طرح و بهبود عملکرد اجرایی شعبه اصفهان، با حضور آقایان ابراهیم پور، احمدی، قاسمی و خانم اکبری در شعبه برگزار شد.

در این جلسه پیرامون چگونگی ادامه اجرای طرح ها، همکاری مربیان و هزینه های اجرا مطالبی مطرح شد و ظرفیت های موجود برای گسترش فعالیت ها مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای اجرایی به جهت تامین هزینه ها توسط مدیر مرکز به حجت الاسلام قاسمی، دبیر اجرایی شعبه ابلاغ شد.

در ادامه هدف از راه اندازی اتاق فکر و جایگاه مربیان در اجرای طرح ریحانه النبی توضیح داده شد و مقرر شد تا اقدامات لازم جهت راه اندازی اتاق فکر مربیان اصفهانی صورت پذیرد و پس از تشکیل جلسه مصوبات به ستاد مرکزی ابلاغ شود.

در پایان این جلسه برخی از مشکلات اداری موجود در سیستم اداری مرکز مطرح شد و مدیر مرکز از مسئولین شعبه خواست پیشنهادات خود را به جهت بهبود آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی، به ستاد مرکزی ارسال نمایند تا در صورت امکان اجرایی شود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.