خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » برگزاری جشن حجاب شعبه شاهین شهر
جشن حجاب شعبه شاهین شهر
جشن حجاب شعبه شاهین شهر

برگزاری جشن حجاب شعبه شاهین شهر

۱۴۳۲۵۳۹۰۱۲

جشن حافظان حجاب شاهین شهر، پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۴ با حضور ۱۰۰ دختر محجبه و مادرانشان در مکان پرورش فکری کودکان و نونهالان این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، این جشن راًس ساعت ۱۷:۳۰ با حضور ۱۰۰ دختر محجبه ۵ مدرسه مجری طرح ریحانه النبی و با همکاری مربیان و مسئولین مجری طرح رسما آغاز شد و برنامه های متنوعی چون تئاتر گفت وگوی لباس ها، سرود ریحانه النبی، قرائت متن چادر نامه و وفا نامه یک به یک اجرا شد و مورد توجه دختران و حضار جلسه قرار گرفت.

پس از برگزاری مسابقه، مهمترین و با شکوه ترین برنامه این جشن که آیین چادر گذاری بود برگزار شد و از هر مدرسه یک دختر محجبه به عنوان نماینده دوستان با حجاب خود، در این آیین شرکت نمود و به دست سرکار خانم نرگس السادات موسوی عضوشورای شهر اسلامی شاهین شهر، سرکار خانم حبیبی از فعالین فرهنگی دارالقرآن کریم، سرخانم اکبری مسئول امور بانوان شعبه اصفهان و سرکار خانم جمشیدی راد مسئول امور بانوان شعبه شاهین شهر تاج بندگی را بر سر نهاد و متعهد شد نسبت به چادر و ارزشهای آن پایبند باشد.

در انتهای این جشن از دانش آموزان گروه تئاتر، گروه سرود و برندگان مسابقه تجلیل به عمل آمد و همه دانش اموزان حاضر در جشن نیز هدایای خود را که در قالب بسته های فرهنگی بود دریافت نمودند.

لازم به ذکر است که در این مراسم خانم نرگس السادات موسوی عضو شورای شهر اسلامی شاهین شهر و آقایان؛ حجت الاسلام عسکر آبادی مسئول طرح ملی حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام طالبی عضو فعال فرهنگی شهر، حجت السلام قاسمی دبیر اجرائی شعبه اصفهان و مرادی دبیراجرایی شعبه شاهین شهر حضور داشتند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.