خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » برگزاری راهپیمایی حافظان حجاب شاهین شهر
راهپیمایی حافظان حجاب شاهین شهر
راهپیمایی حافظان حجاب شاهین شهر

برگزاری راهپیمایی حافظان حجاب شاهین شهر

۱۴۳۰۹۹۲۱۶۷

راهپیمایی حافظان حجاب طرح ریحانه النبی شاهین شهر صبح چهارشنبه با حضور ۲۰۰ دختر محجبه در محل شهدای گمنام این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، مهران مرادی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شاهین شهر در این زمینه افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان شهری، راهپیمایی حافظان حجاب شاهین شهر راًس ساعت ۱۰ صبح در محل شهدای گمنام بانک استان با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان مزین به حجاب برتر برگزار شد.

ایشان در ادامه گفت: دختران دانش آموز با حضور سبز خود، شعارهایی چون؛ خواهرم خواهرم الگوی مازینب است، حجاب ما عزت است، گزینه نظامی مضحک و خنده دار است، لرزه و ترس دشمن از قدرت حجاب است و … را سر دادند و حجاب فاطمی خود را فریاد زدند.

وی اظهار داشت: دختران حافظ حجاب با تجمع در مکان دفن شهدای گمنام پس از ادای احترام به ایشان متعهد شدند که پاسدار خون شهدا باشند و در ادامه دو نفر از دانش آموزان به قرائت پیام و وصیت این لاله های شهید پرداختند.

مهران مرادی گفت: در پایان این مراسم قطعنامه راهپیمایی حافظان حجاب قرائت شد و همه حافظان حجاب به صورت هماهنگ شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی و ضد آل سعود سر دادند.

لازم به ذکر است در این مراسم ، آقایان حجت الاسلام عباسی دبیر ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش، حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی شعبه اصفهان، آقای نوروزی معاون ابتدایی آموزش و پرورش، آقای شنوایی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش حضور داشتند.

متن قطعنامه پایانی راهپیمایی حافظان حجاب

سلام و صلوات خداوند بر چهارده خورشید درخشان هستی، چهارده نور پاک، چهارده خلیفه الهی؛
اما سلام ویژه ما به آخرین ذخیره الهی، حضرت مهدی صاحب الزمان، امید عالَم و منتقم حضرت فاطمه.
بار دیگر آمده ایم تا با حضور خود در کشور امام زمان، ظهورش را بخواهیم؛ ظهوری که پایان طاغوت هاست، پایان ظلمت و تاریکی.

امروز آمده ایم تا با الگو پذیری از حضرت زینب کبری، امام زمانمان را یاری کنیم. امروز آمده ایم به جهانیان بگوییم: ما پیرو آزادی و آزادمنشی هستیم و از هیچ تحریمی هراس نداریم، پیرو مکتبی هستیم که در برابر تحریم آب جنگید؛ اما از آرمانهایش دست برنداشت. دشمن خوب بداند که پیرو زینبیم و هیچ گاه سر ذلت فرود نخواهیم آورد.

امروز الگوی ما زینب است، چادر ما، چادر زینب است و قبله حجاب ما، حجاب زینب است.

مشت های گره کرده مان، همان مشت های زینب است. زبان ما، زبان زینب است و شعار ما، شعار زینب است. در یک کلام، دشمن بداند: ما زینب ایرانیم و زینت اسلام. (هیهات منّا الذّلّه (۴))

ما حافظان حجاب در این تجمعِ همدلی و همبستگی، خواسته های خود را در ترویج حجاب و ناکام گذاشتن تهاجم فرهنگی دشمن، در چند بند اعلام می داریم، تا با اداء دِین به آرمان هایمان، مسئولان امر را به توجه بیشتر به این مهم فرهنگی گوشزد نماییم:

۱٫ ما دختران حافظ حجاب همچنان که در محیط علم و دانش مسلّح به سلاح علم و دانش هستیم، مزین به حفظ حجاب و پوشش چادریم. لذا از مسئولان محترم آموزش و پرورش می خواهیم زمینه مساعد تری برای ترویج حجاب و عفاف در مدارس فراهم آورند و با گنجاندن مطالب علمی و دینی حجاب و آسیب های بدحجابی در کتب آموزشی مدارس، نقشه های شوم و ضد فرهنگی دشمن را در تخریب فرهنگی کشور، نقش بر آب کنند، تا بتوانیم آینده بهتری را برای خود رقم بزنیم.

الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر

۲٫ ما حافظان حجاب سعی داریم با حفظ حجاب خود، حافظ خون شهیدان عزیزمان باشیم و امیدواریم مسئولان محترم کشورمان با اجرای مصوبه ۴۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی در موضوع حجاب و عفاف، حافظ آرمان های دینی و انقلابیمان باشند و چهره جامعه اسلامیمان را در حد الگوی چهره برتر اسلامی به دنیای مادی گرای غربی معرفی نمایند.

الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر

۳٫ ما حافظان حجاب ضمن حمایت و افتخار از حضور قهرمانانه زنان و دختران ایرانی بر سکوهای قهرمانی فرهنگی، علمی و ورزشی از مسئولان محترم می خواهیم با حفظ دستاوردهای معنوی حجاب در سکوهای قهرمانی دنیا همچون بازیهای اینچئون ۹۲ که مورد تقدیر و توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، از تحرکات ضد دینی به اسم آزادی و ورزش و اختلاط معنادار در محیط های ورزشی جلوگیری نمایند، تا دستاوردهای معنوی به دست آمده، خدشه دار نگردد.

الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر

۴٫ از مسولان محترم جمهوری اسلامی می خواهیم با تلاش دیپلماتیک بین المللی برای رفع محدودیت های حجاب دختران مسلمان در کشورهای اسلامی، با اولویت منطقه ای، همچون جمهوری آذربایجان، زمینه تحصیل و حضور آزادانه ایشان را فراهم آورند و از این نقض آشکار حقوق بشر، جلوگیری نمایند.

الله اکبر، الله اکبر، خامنه ای رهبر

۵٫ ما حافظان حجاب ضمن حمایت از ایستادگی مسئولان محترم جمهوری اسلامی در برابر زیاده خواهی دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی به دشمنان قسم خورده ایران اسلامی اعلام می داریم: همچنان که مادرانمان در انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ مشت محکمی به دهان یاوه گوی شما زدند. امروز نیز چادر ما، پاسخ گزینه های روی میز شماست. آمده ایم تا بگوییم: آماده خلق حماسه ای دیگر در سایه سار این چادر مقدس فاطمی هستیم.

الله اکبر الله اکبر، خامنه ای رهبر
مرگ بر آمریکا(۳) مرگ بر اسرائیل(۳) مرگ بر انگلیس(۲) مرگ بر آل سعود(۳)
خوشنودی وجود مبارک حضرت فاطمه زهرا صلوات

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.