خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » احیای طرح خوش حجابی در کاشان

احیای طرح خوش حجابی در کاشان

۱۴۲۸۷۴۶۳۶۵

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) کاشان اظهار داشت: طرح خوش حجابی در کاشان از سر گرفته خواهد شد و با حمایت مسئولین شهری بر تعداد دختران عضو این طرح افزوده شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام حسن فردوسی، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی کاشان اظهار داشت: با توجه به مساعدت های امام جمعه محترم شهر کاشان و همچنین همکاری مسئولان شهری، مرکز حجاب ریحانه النبی(س) فعالیت شعبه کاشان را که به حالت تعلیق درآمده بود را مورد بررسی قرار داده و دوباره از سر گرفت.

وی گفت: در همین راستا حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در شعبه کاشان حاضر و پیرامون آغاز مجدد فعالیت ها بحث و بررسی نمودند و مقرر شد نسبت رفع موانع اقدامات لازم صورت پذیرد.

در ادامه جلسه مصوب شد که مقدمات اجرای طرح خوش حجابی فراهم شود تا همزمان با میلاد مبارک حضرت علی(ع) اجرای این طرح از سر گرفته شود و در صورت تامین منابع مالی تعداد بیشتری از دختران تحت پوشش برنامه های این طرح قرار گیرند.

ایشان افزود: پیش از این ۴۰۰ دختر کاشانی به عضویت این طرح درآمده بودند که با توجه به مصوبات جدید باید در سه گروه سنی و در گروه های ۳۰ نفره تقسیم بندی شوند و نسبت به تامین و جذب مربیان آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

دبیر اجرایی شعبه کاشان از همکاری مسئولان شهری اظهار رضایت کرد و گفت: اجرای طرح خوش حجابی همکاری همه جانبه مسئولان شهری و همچنین خیرین را می طلبد تا به بهترین شکل بتوان دختران را آموزش داد و مشوقات فرهنگی و خدماتی مناسبی را برای آنان فراهم آورد.

حجت الاسلام فردوسی در پایان سخنان خود اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته با با ستاد اقامه نماز شهرستان کاشان، به زودی فروش محصولات فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی در فروشگاه این نهاد آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.