خانه » شعب » تهران - تهران » برگزاری جشن حافظان حجاب در تهران
جشن حافظان حجاب در تهران
جشن حافظان حجاب در تهران

برگزاری جشن حافظان حجاب در تهران

۱۴۳۲۰۶۲۹۵۵

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی تهران گفت: جشن حافظان حجاب تهران با حضور ۳۰۰ دختر محجبه ۱۳ مدرسه ابتدایی مناطق ۱ و ۴ آموزش و پرورش، چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت در سالن مسجد حضرت ولیعصر(عج) شهرک شهید محلاتی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام جواد گلسرخی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی تهران در توضیح این مراسم گفت: این جشن اختتامیه اجرای طرح در سال تحصیلی و اتمام اجرای طرح برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی است و به این منظور طراحی شده است تا خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن دانش آموزان ایجاد نماید.

ایشان افزود: این جشن با حضور ۳۰۰ دختر حافظ حجاب ۱۳ مدرسه ناحیه ۱ و ۴ آموزش و پرورش تهران برگزار می گردد و مادران با حضور سبز خود دختران محجبه خود را در این جشن همراهی خواهند نمود و در شادی آنان سهیمی خواهند داشت.

وی به معرفی میهمانان جلسه پرداخت و گفت: فاطمه آلیا و لاله افتخاری نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، فائزه کشاورز مجری اخبار جوانه ها ،خانم آقاجانیان اولین مجری محجبه تلویزیون و سمیه حیدری در این جلسه حضور خواهند داشت و به بیان موفقیت های خود خواهند پرداخت.

همچنین مربیان، مدیران مدارس و برخی از مسئولین شهری نیز به این جشن دعوت شده اند تا از نزدیک اختتامیه اجرای برنامه های فرهنگی طرح حجاب ریحانه النبی را شاهد باشند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...