خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » مسئول آموزش شعبه مشهد معرفی شد
مسئول آموزش شعبه مشهد معرفی شد
مسئول آموزش شعبه مشهد معرفی شد

مسئول آموزش شعبه مشهد معرفی شد

۱۴۳۹۸۳۷۹۸۹

جلسه داخلی شعبه مشهد با هدف معرفی مسئول آموزش در محل مؤسسه حجاب ریحانه النبی(س) مشهد مقدس و با حضور مدیریت مرکز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، صبح روز گذشته جلسه داخلی شعبه مشهد با هدف معرفی مسئول آموزش، در محل مرکز حجاب ریحانه النبی(س) مشهد مقدس و با حضور مدیریت مرکز برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مسئولین شعبه مشهد تشکیل شد، حجت الاسلام ابراهیم پور ضمن بیان نکاتی درخصوص شرح وظایف هریک از اعضا، مباحثی را مربوط به طرح حجاب مدارس عنوان نمودند.

ایشان افزود: نیروی انسانی که می خواهد در مرکز حجاب ریحانه النبی(س) فعالیت کند باید به کار اعتقاد داشته باشد و دغدغه فعالیت فرهنگی را در درون خود ایجاد نماید.

حجت الاسلام ابراهیم پور به اهمیت نقش مربیان حجاب اشاره ای داشت و گفت: اخلاق، رفتار، کردار و دانش افزایی مربیان مهم ترین مواردی است که باید به آنها پرداخت و نسبت به ارتقای آنها برنامه ریزی کرد.

وی اذعان کرد: طرح را باید مدیر محور کنیم بدین معنی که مدیران مدارسی طرح را در مدارسشان برگزار کنند که درد دین داشته باشند و به اجرای آن همت گذارند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام یوسفی به عنوان مسئول آموزش شعبه مشهد حکم خود را دریافت نمود و مهمترین برنامه خود را در راستای توانمند سازی مربیان بیان کرد و ابراز امیدواری کرد تا این حرکت فرهنگی جرقه برای یک حرکت عظیم فرهنگی باشد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.