خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » بازرسی از اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد
بازرسی از اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد
بازرسی از اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد

بازرسی از اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس مشهد

۱۴۲۹۷۷۵۲۲۶

دبیر اجرایی و مسئول اموربانوان شعبه مشهد به همراه معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل آموزش و پرورش مشهد،‌ از روند اجرای طرح ریحانه النبی در دو مدرسه بیهق و پویندگان رسالت بازدید نمودند و از نزدیک درجریان عملکرد طرح و برنامه های آن قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جواد حسن زاده دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد گفت: با هماهنگی صورت گرفته با مسئولین آموزش و پرورش، سه شنبه صبح به همراه حجت الاسلام نبئی، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل آموزش و پرورش مشهد، از دو مدرسه بیهق و پویندگان رسالت، بازدیدی صورت دادیم و ایشان از نزدیک با روند اجرایی طرح، آثار و برنامه های آن آشنا شده و نظرات مربیان و مدیران مدارس را در این زمینه جویا شدند.

وی افزود: در این دیدارها حجت الاسلام نبئی با حضور در کلاس یکی از مربیان با چگونگی تدریس مباحث حجاب و عملکرد مربیان آشنا شده و با طرح سوال، میزان علم دانش آموزان را ارزیابی کردند و به سؤالات دانش آموزان پاسخ دادند.

حسن زاده در ادامه سخنان خود اظهار داشت: در مدرسه پویندگان رسالت، درس هفتم پایه چهارم در غالب نمایش اجرا شد و حجت الاسلام نبئی با تقدیر از نمایش فرهنگی دانش آموزان، جوایزی را از طرف مؤسسه ریحانه النبی(س) به آنان اهدا نمودند.

دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی مشهد به بازدید از مدرسه بیهق نیز اشاره ای داشت و گفت: دانش آموزان پایه پنجم این مدرسه، خاطرات زیبا و شنیدنی خود از محجبه بودنشان را بیان کردند و حجت الاسلام نبئی ضمن تشویق آنان از مربیان حجاب تشکر کرد و رمز ماندگاری و مؤثربودن برنامه های ریحانه النبی(س) را وجود اخلاص در کار و ارتباط گیری صمیمانه ی مربیان حجاب با دانش آموزان دانست و آن را الگویی برای کار فرهنگی در ترویج حجاب معرفی کرد.

ایشان در پایان سخنان خود از همکاری مدیر مدرسه پویندگان رسالت و مدرسه بیهق تقدیر کرد و آن را باعث تقویت فعالیت ریحانه النبی دانست و همکاری بیش از پیش آنان را خواستار شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...