خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » کارگاه آموزش مادران مدرسه شهید پایدار مشهد برگزار شد
کارگاه آموزش مادران مدرسه شهید پایدار مشهد
کارگاه آموزش مادران مدرسه شهید پایدار مشهد

کارگاه آموزش مادران مدرسه شهید پایدار مشهد برگزار شد

۱۴۲۹۶۸۶۰۰۱

کارگاه آموزشی مادران دختران عضو طرح ریحانه النبی مدرسه شهید محمود پایدار مشهد، دوشنبه صبح با موضوع آسیب های اجتماعی روز، در سالن آمفی تئاتر این مدرسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جلسه با سخنرانی دکتر فقیه، استاد و کارشناس این آغاز شد و ایشان ضمن معرفی انواع رسانه، به بررسی آسیب های تلویزیون و انواع رسانه ها پرداخت و آنها را عامل ایجاد شکاف بین نسل ها و مصرف گرا شدن انسان عنوان نمود.

وی در ادامه افزود: متاسفانه شبکه های ماهواره ای به صورت نا محسوس بینندگان خود را به فساد و خیانت دعوت می کند و سعی دارد با ایجاد فضایی مصنوعی، قبح آنها را بزداید و آن را امری عادی و رایج جلوه دهد و هدف آنان در ابتدای امر تغییر اعتقادات و افکار نسل جدید است.

همچنین ایشان فرمودند: استفاده ی طولانی مدت فرزندان از تلویزیون باعث ماندگاری تصاویر در اذهان آنها می شود و به مرور زمان در رفتار آنها تأثیر می گذارد و بهترین راهکار برای این مشکل فراگیر، محدودیت استفاده از هر ابزاری خصوصاً تلویزیون است.

در ادامه جلسه برگه های نظرسنجی در خصوص موضوع کارگاه و میزان رضایت از استاد، در بین مادران توزیع شد و در پایان استاد محترم به سوالات مطرح شده توسط والدین پاسخ داده و راهکارهای هر یک را به صورت مفصل مطرح نمود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.