خانه » شعب » دیدار دبیراجرایی شعبه قم با رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه
سومین جلسه اتاق فکر شعبه قم
سومین جلسه اتاق فکر شعبه قم

دیدار دبیراجرایی شعبه قم با رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه

۱۴۳۱۹۲۷۷۳۶

معاون اداری مالی مرکز حجاب ریحانه النبی و دبیر اجرایی شعبه قم طی جلسه ای که صبح یکشنبه در مرکز خدمات حوزه علمیه برگزار شد با حجت الاسلام و المسلمین ربانی دیدار نموده و پیرامون برخی از مسائل و مشکلات مرکز به گفت و گو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام میرفتحی زاده به ارائه گزارش عملکرد شعبه پردیسان پرداخت و مشکلات و محدودیت های اجرای طرح را بیان نمود.

وی افزود: برخی از کم کاری ها و عدم همکاری های مسئولین باعث شد مرکز حجاب ریحانه النبی از لحاظ مالی دچار مشکلات فراوان شود و این فشار مالی در نحوه اجرای طرح های مرکز و گستره آن تاثیر بسزایی داشت تا جایی که مجبور شدیم تعدادی از مدارس تحت پوشش طرح را کاهش دهیم.

ایشان در ادامه گفت: خواهران مربی رکن اصلی طرح های مرکز حجاب ریحانه النبی هستند و همه آمارها و موفقیت ها نتیجه زحمات آنان است ولی متاسفانه به دلیل همین مشکلات مالی نتوانستیم از زحمات آنان تقدیر نمائیم و حتی در برخی از موارد در تهیه ابزار آموزش آنان نیز کوتاهی کرده ایم و بر ما واجب است تا نسبت به حرکت جهادی آنان اقدامی را صورت دهیم.

در ادامه حجت الاسلام باقی، معاون اداری مالی مرکز به بیان برخی از مشکلات دو مجموعه پرداخت و آن را نشات گرفته از برخی سوء تفاهم ها دانست و از مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خواست نسبت به رفع آنها پیگیری لازم را صورت دهد.

در پایان جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه، ضمن خوش آمد گویی به تمجید فعالیت های ریحانه النبی پرداخت و گفت: ما نسبت به این مشکلات و کمبود های مالی اشراف داریم و به دنبال تامین آن هستیم و انشاالله به زودی آنها را برطرف خواهیم نمود و من در این زمینه دستورات و اقدامات لازم را صورت خواهم داد تا در اسرع وقت برطرف گردد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.