خانه » شعب » برگزاری جلسه مشترک با اداره اوقاف و امورخیریه ساری
جلسه مشترک با اداره اوقاف و امورخیریه ساری
جلسه مشترک با اداره اوقاف و امورخیریه ساری

برگزاری جلسه مشترک با اداره اوقاف و امورخیریه ساری

۱۴۳۸۵۹۱۶۴۵

جلسه مشترک مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با هدف توسعه همکاری های دوجانبه در ترویج فرهنگ حجاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی در این زمینه گفت: این جلسه به منظور قدردانی از زحمات اداره اوقاف شهرستان ساری در حمایت از مرکز حجاب ریحانه النبی و گسترش همکاری های دوجانبه برگزار شد.

وی افزود:در ابتدای این جلسه تاریخچه مختصری از مرکز و فعالیت های آن به حجت الاسلام ابراهیم حیدری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری ارائه شد و طرح های در حال اجرای شعبه ساری و نتایج حاصله از اجرای آنها توضیح داده شد.

ایشان اظهار داشت: در بخش دیگری از جلسه وضعیت حجاب و عفاف شهرستان ساری مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه رئیس اداره اوقاف ضمن تقدیر و تشکر خواهان ادامه اجرای طرح و گسترش آنها شد و آمادگی خود را برای به کارگیری ظرفیت های اداره اوقاف اعلام نمود.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی گفت: استفاده از بقاع متبرکه و امامزاده ها به منظور ارائه مشاوره و عرضه محصولات فرهنگی از جمله مواردی بود که مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد برای محقق شدن آن اقداماتی از جانب دو مجموعه صورت پذیرد.

حجت الاسلام ابرهیم پور در پایان افزود: برگزاری اردوهای فرهنگی- آموزشی و ایجاد ظرفیت های جدید فرهنگی و راهکارهای همکاری های بیشتر مباحثی بود که مطرح شد و پیرامون آن توافقاتی صورت گرفت که در جلسات بعدی دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.