خانه » شعب » کارگاه آموزش دختران نسیم عفاف ساری برگزار شد
کارگاه آموزش دختران نسیم عفاف ساری

کارگاه آموزش دختران نسیم عفاف ساری برگزار شد

۱۴۳۸۴۹۲۷۹۷

کارگاه آموزش دختران طرح نسیم عفاف ساری با هدف پاسخ به شبهات پیرامون حجاب با حضور مدیر مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری گفت: کارگاه آموزشی از جمله برنامه هایی است که با موضوعات متنوع و به صورت پیوسته برای دختران عضو طرح نسیم عفاف اجرا می گردد و این جلسه نیز با هدف ارتقاء سطح علمی دختران و بررسی یکی از مهم ترین شبهات پیرامون حجاب برگزار شد.

وی افزود: شبهه “فردی یا اجتماعی بودن حجاب در اماکن عمومی” یکی از پرچالش ترین شبهات حجاب می باشد که دارای زوایای بسیاری است و باید از جنبه های مختلف به تبیین آن پرداخت به همین جهت این کلاس آموزشی با حضور حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار شد و طی آن این سوال مورد بررسی قرار گرفت.

ایشان در ادامه گفت: در این جلسه رابطه حجاب و نگاه و آثار مخرب آن در جامعه توسط استاد گرامی مطرح شد و ضرورت پوشش حجاب و دلایل عقلی آن به صورت تفصیلی ارائه گردید تا دختران در ابتدا بتوانند خود را به سلاح منطق مسلح نمایند و و در ادامه بتوانند علاوه بر دفاع درست از عقاید خود، دیگران را نیز هدایت نمایند.

حمیده سادات موسوی اظهار داشت: در پایان این جلسه و طی یک نظرسنجی دختران خواستار ادامه برگزاری این جلسه شدند و آن را بسیار دقیق و کارآمد دانستند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.