خانه » شعب » برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری
برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری

برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری

۱۴۳۳۸۵۲۸۹۳
مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری گفت: جشن حافظان حجاب ساری با حضور ۲۵۰ دختر پایه ششم ابتدایی، چهارشنبه ۲۰ خرداد در سالن آمفی تئاتر مجتمع اهل بیت ساری و با حضور مسئولین استانی و شهری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح این خبر گفت: این جشن اختتامیه اجرای طرح ریحانه النبی در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ و اتمام اجرای طرح برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی است و با علم به این مطلب، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا این مراسم را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برگزار نموده و خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن دانش آموزان ایجاد نماییم.

ایشان افزود: این جشن از ساعت ۱۷ الی ۱۹ چهارشنبه ۲۰ خرداد و با حضور ۲۵۰ دختر حافظ حجاب ۱۲ مدرسه ابتدایی شهر ساری در سالن آمفی تئاتر مجتمع اهل بیت این شهر برگزار می گردد و مادران با حضور سبز خود دختران محجبه خود را در این جشن همراهی خواهند نمود و در شادی آنان سهیمی خواهند داشت.

وی به معرفی میهمانان جلسه پرداخت و گفت: سردار شمشیر وند، رئیس شورای شهر ساری به عنوان سخنران در مراسم حضور خواهد داشت و حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام احمدی معاون آموزش مرکز حجاب ریحانه النبی و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی در این مراسم حاضر خواهند شد.

حمیده سادات موسوی در ادامه سخنان خود گفت: آیین چادرگزاری به عنوان بخش ویژه و جذاب این جشن با شور و شکوه خاصی برگزار خواهد شد به همین منظور از زنان نخبه دعوت نموده ایم تا باحضور خود در این مراسم، چادرگزار دختران محجبه باشند و به عنوان الگوی موفق یک زن محجبه معرفی گردند.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: برگزاری مسابقه و تقدیر از مربیان حجاب از جمله برنامه های دیگر این همایش است که با یاری خداوند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...