خانه » شعب » برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری
برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری

برگزاری جشن حافظان حجاب در ساری

۱۴۳۳۸۵۲۸۹۳
مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ساری گفت: جشن حافظان حجاب ساری با حضور ۲۵۰ دختر پایه ششم ابتدایی، چهارشنبه ۲۰ خرداد در سالن آمفی تئاتر مجتمع اهل بیت ساری و با حضور مسئولین استانی و شهری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح این خبر گفت: این جشن اختتامیه اجرای طرح ریحانه النبی در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ و اتمام اجرای طرح برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی است و با علم به این مطلب، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا این مراسم را به بهترین و زیباترین شکل ممکن برگزار نموده و خاطره ای زیبا و ماندگار در ذهن دانش آموزان ایجاد نماییم.

ایشان افزود: این جشن از ساعت ۱۷ الی ۱۹ چهارشنبه ۲۰ خرداد و با حضور ۲۵۰ دختر حافظ حجاب ۱۲ مدرسه ابتدایی شهر ساری در سالن آمفی تئاتر مجتمع اهل بیت این شهر برگزار می گردد و مادران با حضور سبز خود دختران محجبه خود را در این جشن همراهی خواهند نمود و در شادی آنان سهیمی خواهند داشت.

وی به معرفی میهمانان جلسه پرداخت و گفت: سردار شمشیر وند، رئیس شورای شهر ساری به عنوان سخنران در مراسم حضور خواهد داشت و حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام احمدی معاون آموزش مرکز حجاب ریحانه النبی و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی در این مراسم حاضر خواهند شد.

حمیده سادات موسوی در ادامه سخنان خود گفت: آیین چادرگزاری به عنوان بخش ویژه و جذاب این جشن با شور و شکوه خاصی برگزار خواهد شد به همین منظور از زنان نخبه دعوت نموده ایم تا باحضور خود در این مراسم، چادرگزار دختران محجبه باشند و به عنوان الگوی موفق یک زن محجبه معرفی گردند.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: برگزاری مسابقه و تقدیر از مربیان حجاب از جمله برنامه های دیگر این همایش است که با یاری خداوند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.