خانه » شعب » جلسه مشترک شورای شهر ساری و مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار شد
جلسه مشترک شورای شهر ساری و مرکز حجاب ریحانه النبی

جلسه مشترک شورای شهر ساری و مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار شد

۱۴۳۲۷۹۷۳۲۳

جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری و مرکز حجاب ریحانه النبی (س) با هدف بررسی و ادامه اجرای طرح ریحانه النبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در این جلسه که در ساختمان شورای شهر ساری برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین احمدی معاون اموزش ستاد مرکزی، سرکار خانم موسوی مسئول محترم امور بانوان شعبه ساری و اعضای محترم کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام احمدی به ارائه گزارش عملکرد فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی (س) پرداخت و برخی از فعالیت های صورت گرفته در ساری را برشمرد و مستندات آن را به حضار ارائه کرد.

ایشان در بخشی از گزارش خود، گزارش اجرای طرح ملی ریحانه النبی در ۱۲ مدرسه ناحیه یک و دو ساری را مطرح نمود و چگونگی اجرا، آثار و نتایج آن را به صورت مختصر توضیح داده و به سوالات آنان پاسخ گغت.

در ادامه دکتر احمدی عضو کمیسیون فرهنگی شورای ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های فرهنگی مرکز حجاب ریحانه النبی خاطر نشان کرد: بحث عفاف و حجاب از جمله مواردی است که باید در اولویت کاری شهر قرار گیرد زیرا علاوه بر آثار فردی، آثار و نتایج اجتماعی فراوانی دارد که در سلامت و امنیت اجتماعی شهر موثر است.

همچنین دیگر اعضا مشتمل بر آقایان آقامیری، نجاریان و پیری ریاست محترم کمیسیون از اجرای این طرح در شهر ابراز رضایت کرده و پشتیبانی خود را برای اجرای هر چه بهتر طرح و تامین هزینه های جاری شعبه ساری اعلام کردند.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه مصوب گردید تفاهم نامه ای فی ما بین مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر امضا گردد تا تسهیلات لازم برای تحقق اهداف فراهم گردد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.