خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جشنواره حجاب عروسک ها در اصفهان برگزارشد
جشنواره حجاب عروسک ها در اصفهان

جشنواره حجاب عروسک ها در اصفهان برگزارشد

۱۴۲۴۵۰۰۷۷۱

دبیر اجرایی شعبه اصفهان گفت: با توجه به تقویم اجرایی بهمن ماه و بر اساس مسابقه شماره ۵ کتاب مروارید
بهشتی، جشنواره حجاب عروسک ها در ۱۲ مدرسه اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام قاسمی، دبیراجرایی شعبه اصفهان با اعلام این خبر گفت: جشنواره حجاب عروسک ها در مدارس شهید فدایی، ولایت، پیروزی، شاهد حضرت معصومه (س)، حوراء، شایسته، ندای زهرا(س)۲، خزایی۲، حافظ ۱ و ۲، عصر انقلاب و فجر ۱ برگزار گردید.

وی افزود: این جشنواره در مدت ۳ هفته در کلیه مدارس تحت پوشش طرح اجرا شد و در برخی مدارس مادران نیز از نمایشگاه بازدید کردند و از آن استقبال نمودند و آن را بسیار زیبا و موثر دانستند.

حجت الاسلام قاسمی در ادامه سخنان خود گفت: طی گفت وگویی که با برخی از مدیران صورت گرفت، ایشان از برگزاری چنین نمایشگاه هایی ابراز رضایت نمودند و برخی پیشنهاد دادند که در صورت امکان نمایشگاه هایی با مدت زمان طولانی تری برگزار گردد و تبلیغات بیشتری انجام گیرد تا مردم نیز بتوانند از این طرح فرهنگی و تأثیر گذار استفاده نمایند.

دبیراجرایی شعبه اصفهان اظهار داشت: دانش آموزان از این جشنواره استقبال پررنگ و پرشوری داشتند و هنرمندانه به محجبه نمودن عروسک خود اهتمام ورزیدند به طوری که در برخی مدارس انتخاب بهترین عروسک بسیار مشکل بود و همین امر و همچنین محدویت جوایز سبب شد نتوانیم از همه آثار برتر، تقدیر نماییم.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.