خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » بازرسی از مدارس مجری طرح ریحانه النبی در شاهین شهر
بازرسی از مدارس مجری طرح ریحانه النبی در شاهین شهر

بازرسی از مدارس مجری طرح ریحانه النبی در شاهین شهر

۱۴۲۱۴۲۹۱۳۱

دبیراجرایی و مسئول اموربانوان شعبه شاهین شهر با ورود به مدارس مجری طرح ریحانه النبی(س) از روند اجرایی طرح بازدید نموده و آن را مورد ارزیابی قرار دادند.
مهران مرادی، دبیراجرایی شعبه شاهین شهر خاطرنشان کرد: با توجه به گذشت ۴ ماه از اجرای طرح ریحانه النبی در برخی از مدارس شاهین شهر، بازدیدی از روند اجرایی طرح صورت گرفت و میزان اثرگذاری و نحوه فعالیت مربیان مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: در این بازرسی که با حضور خانم جمشیدی، مسئول امور بانوان شعبه صورت پذیرفت، ارزیابی مربیان بر اساس دستورالعمل های ابلاغی صورت گرفت و مواردی چون نحوه تدریس در کلاس ،رضایت مدیر و معلمان، حضوردر حیاط مدرسه و… بررسی و امتیاز دهی شد.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت: نحوه همکاری مدیر مدرسه، تعامل کادر مدرسه، اختصاص وسایل مورد نیاز و … از جمله مواردی بود که از مربی هر مدرسه مورد ارزیابی و سوال قرار گرفت تا در صورت وجود هرگونه مشکلی نسبت به برطرف شدن آنها اقدامات لازم صورت بگیرد.

دبیراجرایی شعبه شاهین شهر در پایان اظهار داشت: با توجه به موقعیت شاهین شهر توانسته ایم با اجرای طرح ریحانه النبی میزان قابل توجهی از دختران را تحت پوشش برنامه های خود قرار دهیم و رضایت بالای والدین، معلمان و مدیران مدارس را کسب نماییم و همین امر ما را در ادامه راه خود مصمم تر کرده است.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...